Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja bym nie chciała jeść tego co kojarzy mi się z domem... nudaaa! Troche taki mit panuje ze u babci u mamy, ze domowe obiadki najlepsze :/ Nie idę do restauracji na kotleta i ziemniaki z sałatą śmietaną brrrrr. Ide po to, żeby zjeśc to, czego nie ma w domu, spróbowac innych, nowych ,ciekawych smaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Restauracja" to brzmi dumnie, problem w tym, ze niekoniecznie w Polsce a szczegolnie na lubelszczyznie. Przypominam, ze w restauracji klient / gosc przychodzi i siada od razu przy stoliku, kelner/-a przychodzi podaje karte itd itd. U nas najczesciej w "restauracji" trzeba podejsc do baru, wziasc karte i zlozyc zamowienie bo siedzac nikt cie nawet nie zauwazy, czesto tez placi sie juz z gory. Obsluga czesto jest bardzo niemila. Barbarzynski kraj dzikich obyczajow. Mam nadzieje, ze tutaj bedzie inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ceny nie będą z kosmosu to będą mieć klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nazwa to Pa, złotko, to ok. Ale wyrazu pazłotko nie ma chyba w poprawnej polszczyźnie. Życzę wielu klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezli bedzie modny to ceny moga byc z kosmosu, obsluga chamska i jedzenie kiepskie a beda tam tlumy - tak dziala prawo stada - polskiego stada;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, ze Polacy jeszcze nie przyzwyczajeni do normalnej obslugi w restauracji wiec minusuja moj wpis, dalej dajcie sie dymac i jeszcze za to slono placic, co za glupi narod;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom lubelskich restauracji to dno dna i wodorosty. Niemila (czasami nawet chamska) i nieprofesjonalna obsluga, dlugi czas czekania na zamowienie, jakosc posilkow srednia ale za to ceny....oooo to ceny swiatowe;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem zjadłem, wypiłem. Wołowina obłędna a obsługa bardzo miła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie byłam w restauracji z rodziną. Obsługa bardzo miła, dania bardzo dobre, nic dodać nic ująć. Jedna z lepszych restauracji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazi pazłotko w słowniku nie na ale na Lubelszczyźnie jak najbardziej funkcjonuje;) teraz pazłotek już prawie nie ma. Ale co to były za czasy jak babcia dała cukierka w pazłotku:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...