Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Buty - po nich poznasz eleganckiego mężczyznę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2018 r. o 17:37 Powrót do artykułu
Cyganie, walcie do tego sklepu i kupujcie tam buty! Bo one są własnie dla was. I dla wszelkich innych eleganckich inaczej. Od patrzenia na te buty zęby bolą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
męskie obuwie znajdzecie na ***s://***trendybuty.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam swoje stare zniszczone juz troche buty ale bez nich zadne wesele nie takie samo :D jedna para do koscioła i jedna do tanczenia , bo w tancu chodzi o wygode czasem cos sie przy nich rozkleja ale mam zawsze pod reka klej tadam szybko działa :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez tego kleju uzywałem :) chyba ze powazniejsza sprawa była to do szewca szedłem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buty spoko ale wole adidasy bo wygodniejsze :P a klej jak tu widze piszecie spoko uzywałem i do butów tez :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo musiałem kleic buty pare godzin przed pogrzebem i dał rade ten klej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem gdzie kupić ten klej tadam, pytałem w kioskach, w marketach i nie mają u siebie takiego kleju. Może w jakimś budowlanym? Zalezy mi bo mam kilkuletnie buty, które jeszcze się nadają, ale trzeba by je było skleić. To rozwiązałoby mi sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupowałem w castoramie , przy samej kasie wisiały te kleje tadam , spoko działa i sie nie rozkleja nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten tadam jest bezpieczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Hyziur, klej TADAM® jest w pełni bezpieczny. Dopuszczony on został do sprzedaży na terenie Polski i spełnia wszelkie wymagane normy. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję za odpowiedź, a gdzie taki klej Tadam jest dostępny? Nie bardzo wiem gdzie go nabyć, a w kiosku ruchu u mnie go nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Hyziur, klej TADAM® kupisz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Można go także zakupić w internecie. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpowie mi ktoś czy TADAM jest przeźroczysty? Mam czarne półbuty i chciałabym je skleić, bo przy pięcie mi puściła podeszwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Margar, klej TADAM® jest przeźroczysty. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...