Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cichy ślub córki Beaty Kozidrak

Utworzony przez apelka, 19 listopada 2009 r. o 13:16 Powrót do artykułu
...rety, a cóż to za persona...Moja córka wychodzi niedługo za mąż: na ślubie będę tylko ja i moja żona..Też mki wydarzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no a jaki miala ten slub brac,kim ona jest?To ze jej mamusia spiewa od 50ciu lat,nie znaczy,ze wszystkich musi obchodzic co robi jej coreczka,nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie popadaliście na głowę , normalna dziewczyna nie koronowana ani nawet uszlachcona a wy robicie cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cichy ślub córki Beaty Kozidrak (...) O utrzymanie wszystkiego w tajemnicy zadbał ojciec panny młodej. - Owszem, byłem na uroczystości, ale tylko tyle i aż tyle, mogę powiedzieć - potwierdził w rozmowie z "Rewią" Jarosław Kozidrak, brat Beaty. ale o co teges... że niby to córka Jarosława i Beaty Kozidrak, czyli brata i siostry ? :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleks zamknij dziób... jesteślepszy sam śpiewaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleks napisał:
...no a jaki miala ten slub brac,kim ona jest?To ze jej mamusia spiewa od 50ciu lat,nie znaczy,ze wszystkich musi obchodzic co robi jej coreczka,nie?
Widzisz , taki błazen , jak ty nic nie rozumie. Rodzina trzymała sprawy dotyczące ślubu do końca w tajemnicy , media , jak zwykle muszą namieszać ( bo jakby to mogło być inaczej? ), a ty się czepiasz Beaty i jej córki. Daj człowieku na luz ..... Lubisz plotkarskie gazety, to poczytaj co cię interesuje , przetraw to, ale nie komentuj , bo to nikomu nie jest potrzebne do szczęścia. Złóż co najwyżej życzenia Młodej Parze na nowej drodze życia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ta tajemnica ? Wcale się tam nie wybierałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleks napisał:
...no a jaki miala ten slub brac,kim ona jest?To ze jej mamusia spiewa od 50ciu lat,nie znaczy,ze wszystkich musi obchodzic co robi jej coreczka,nie?
dokładnie tak, mnie też nie obchodzi co robi jej córeczka i z kim sypia. A poza tym to głosik to ona ma kiepski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleks napisał:
...no a jaki miala ten slub brac,kim ona jest?To ze jej mamusia spiewa od 50ciu lat,nie znaczy,ze wszystkich musi obchodzic co robi jej coreczka,nie?
Ludzie po co te kretyńskie złośliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktorzy czujni i już wycięli wpadkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karool 50@go2.pl napisał:
Ludzie po co te kretyńskie złośliwości?
Jak to po co? Dla "zdrowotności". Jak taki żółci uleje - zaraz mu lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...