Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dopłaty już na kontach rolników

Utworzony przez chłop małorolny, 15 grudnia 2012 r. o 16:20 Powrót do artykułu
Prawda natomiast jest nieco inna niż twierdzi Maj.Rok temu ja i moi znajomi już mieliśmy pieniądze na koncie.Natomiast w tym jeszcze nie,więc nie jest tak super jakby wydawac się mogło. W te pierwsze i czwarte miejsca ,to trudno więc wierzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baju, baju Panie Maju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zaraz "bedom" chłopki kupować mieszkania w Lublinie za 6.000 zł za m kw. Co by być "na swoim"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek złożyłem 16 marca został przyjęty bez poprawek a pieniędzy ani widu ani słychu. W ubiegłtm roku wniosek złożyłem znacznie później a pieniądze otrzymałem do 10 grudnia. Więc chyba nie jest tak rózowo jak podajecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy! Wpadajcie na nasze forum http://funduszeue.info tu ludzie piszą gdzie już agencja wypłaciła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniądze poszły na konta do banków, a te dobrze wiedzą że im później nam wypłacą, tym więcej na nich zarobią, czyli kaska pracuje dla banków, a nas gdzie mają ? może ktoś wie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat , na kontach rolników-Ha Ha..Ani widu, ani słychu o pieniążkach, które powinny systematycznie spływać na konta rolników od 3.12 2012 jak donoszą media.Pytam się -Kto obraca naszymi pieniędzmi??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko bzdury mialo byc ze przelewy puido dotych rolnikow gdzie byly kleski zywiolowe ico i nic nikt zmoiej gmony niedostal zreszto poczytaicie nainnych forach to sami zobaczycie warminsko -mazurskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ziuty toprawda tesz jestem z tego woiewudztwa inieslyszalam zeby ktos pisal czy nawet mowil ze juz dostal aco do forum to czytam jestem nabiezaco pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuta=mala nie kompromituj rolników,zdecydowanie zaniżasz poziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat, mamy 28 stycznia, a dopłat jak nie bylo tak nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam dzis byly doplaty w Powiecie Średzkim dolnyslask pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...