Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rolnictwo

12 grudnia 2012 r.
18:22
Edytuj ten wpis

Dopłaty już na kontach rolników

Autor: Zdjęcie autora aa
0 14 A A
Ponad 112 mln zł za płatności bezpośrednie wypłaciła dotychczas Agencja Restrukturyzacji i Moderniza
Ponad 112 mln zł za płatności bezpośrednie wypłaciła dotychczas Agencja Restrukturyzacji i Moderniza

Ponad 112 mln zł za płatności bezpośrednie wypłaciła dotychczas Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rolnikom z województwa lubelskiego. Pieniądze dostało już ponad 30 tys. mieszkańców naszego regionu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jesteśmy na czwartym miejscu w kraju pod względem wypłacanej kwoty i na pierwszym pod względem ilości osób, które już otrzymały płatności – zaznacza Andrzej Maj, zastępca dyrektora lubelskiego oddziału ARiMR.

Wypłatę dopłat ARiMR rozpoczęła 3 grudnia. W tym roku do lubelskiego oddziału Agencji wpłynęło w sumie ponad 177 tys. wniosków. Najwięcej o płatności cukrowe, do chmielu, tytoniu, owoców miękkich i do krów.

Od tego roku pracownicy agencji nie wysyłają już decyzji o przyznaniu dopłat bezpośrednich do tych rolników, których wnioski zostały pozytywnie zweryfikowane i nie wymagają składania jakichkolwiek wyjaśnień.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mariola / 22 lutego 2013 r. o 12:28
0
Witam dzis byly doplaty w Powiecie Średzkim dolnyslask pozdrawiam
Avatar
mania / 28 stycznia 2013 r. o 07:46
0
akurat, mamy 28 stycznia, a dopłat jak nie bylo tak nie ma
Avatar
rolnik / 2 stycznia 2013 r. o 15:50
0
ziuta=mala
nie kompromituj rolników,zdecydowanie zaniżasz poziom
Avatar
mala / 2 stycznia 2013 r. o 12:46
0
do ziuty toprawda tesz jestem z tego woiewudztwa inieslyszalam zeby ktos pisal czy nawet mowil ze juz dostal aco do forum to czytam jestem nabiezaco pozdrawiam
Avatar
ziuta / 2 stycznia 2013 r. o 12:42
0
to wszystko bzdury mialo byc ze przelewy puido dotych rolnikow gdzie byly kleski zywiolowe ico i nic nikt zmoiej gmony niedostal zreszto poczytaicie nainnych forach to sami zobaczycie warminsko -mazurskie
Avatar
ryszard / 2 stycznia 2013 r. o 11:34
0
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Avatar
ryszard / 2 stycznia 2013 r. o 11:30
0
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Avatar
XYZ / 1 stycznia 2013 r. o 20:57
0
Akurat , na kontach rolników-Ha Ha..Ani widu, ani słychu o pieniążkach, które powinny systematycznie spływać na konta rolników od 3.12 2012 jak donoszą media.Pytam się -Kto obraca naszymi pieniędzmi??????
Avatar
mania / 31 grudnia 2012 r. o 13:57
0
pieniądze poszły na konta do banków, a te dobrze wiedzą że im później nam wypłacą, tym więcej na nich zarobią, czyli kaska pracuje dla banków, a nas gdzie mają ? może ktoś wie ?
Avatar
iresput fhall / 29 grudnia 2012 r. o 22:47
0
Rolnicy! Wpadajcie na nasze forum [url="http://funduszeue.info"]http://funduszeue.info[/url] tu ludzie piszą gdzie już agencja wypłaciła!
Avatar
Mariola / 22 lutego 2013 r. o 12:28
0
Witam dzis byly doplaty w Powiecie Średzkim dolnyslask pozdrawiam
Avatar
mania / 28 stycznia 2013 r. o 07:46
0
akurat, mamy 28 stycznia, a dopłat jak nie bylo tak nie ma
Avatar
rolnik / 2 stycznia 2013 r. o 15:50
0
ziuta=mala
nie kompromituj rolników,zdecydowanie zaniżasz poziom
Avatar
mala / 2 stycznia 2013 r. o 12:46
0
do ziuty toprawda tesz jestem z tego woiewudztwa inieslyszalam zeby ktos pisal czy nawet mowil ze juz dostal aco do forum to czytam jestem nabiezaco pozdrawiam
Avatar
ziuta / 2 stycznia 2013 r. o 12:42
0
to wszystko bzdury mialo byc ze przelewy puido dotych rolnikow gdzie byly kleski zywiolowe ico i nic nikt zmoiej gmony niedostal zreszto poczytaicie nainnych forach to sami zobaczycie warminsko -mazurskie
Avatar
ryszard / 2 stycznia 2013 r. o 11:34
0
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Avatar
ryszard / 2 stycznia 2013 r. o 11:30
0
Przykre to, że w mediach podawane są do publicznej wiadomości informacje o wypłatach do końca grudnia w województwie lubelskim. Brawo pracownicy biur, chyba sami dostaliście w pierwszej kolejności, bo rozmawiając z prawdziwymi rolnikami to dopłat żadnych jeszcze nie otrzymali. Może nie pracują na dwóch etatach: rolnik - pracownik umysłowy biura!
Avatar
XYZ / 1 stycznia 2013 r. o 20:57
0
Akurat , na kontach rolników-Ha Ha..Ani widu, ani słychu o pieniążkach, które powinny systematycznie spływać na konta rolników od 3.12 2012 jak donoszą media.Pytam się -Kto obraca naszymi pieniędzmi??????
Avatar
mania / 31 grudnia 2012 r. o 13:57
0
pieniądze poszły na konta do banków, a te dobrze wiedzą że im później nam wypłacą, tym więcej na nich zarobią, czyli kaska pracuje dla banków, a nas gdzie mają ? może ktoś wie ?
Avatar
iresput fhall / 29 grudnia 2012 r. o 22:47
0
Rolnicy! Wpadajcie na nasze forum [url="http://funduszeue.info"]http://funduszeue.info[/url] tu ludzie piszą gdzie już agencja wypłaciła!
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Czy warto kupować glebogryzarkę do swojego przydomowego ogrodu? Jak najbardziej! Może ona znacząco poprawić jakość gleby, a co za tym idzie ułatwić Ci uprawę warzyw, a także polepszyć warunki dla kwiatów czy trawnika. Sprawdź jakiego rodzaju urządzenie będzie najlepsze dla małych i średnich powierzchni.

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

W całej Polsce jest 27 356 przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia w raporcie z 2 grudnia 2021 r. Zmarły 502 osoby zakażone koronawirusem.

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny będzie świętować w przyszłym roku Teatr Stary, chociaż działa zaledwie 10 lat. Dziś zaczyna się sprzedaż biletów na wydarzenia ujęte w repertuarze na pierwsze jubileuszowe półrocze.

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Straty ponoszą koła łowieckie i rolnicy. Na obszarze objętym stanem wyjątkowym obowiązuje zakaz polowań. Starosta bialski, Mariusz Filipiuk (PSL) apeluje do rządu o zmianę przepisów, choćby w zakresie rekompensat.

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Albo koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin będą kowalami swojego losu, albo będą musiały liczyć na łut szczęścia. W czwartek podopieczne Krzysztofa Szewczyka zmierzą się w ostatnim grupowym spotkaniu z BC Horizont Mińsk. Stawka tego starcia jest bardzo duża, a zespół z Lublina osłabiony

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Bez dyskusji przyjęli radni pomysł by miasto brało pieniądze za zostawienie auta na niektórych ulicach. To pierwsza strefa parkowania w historii Biłgoraja, który bardzo narzeka na brak miejsc w centrum.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Ten mecz będzie debiutem w „czerwono-czarnych” Elijaha Wilsona

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Własnoręcznie wykonana lalka może być prezentem pod choinkę. Ale lalka nie wygląda jak zwykła szmacianka, bo ma na sobie koc termiczny. To nawiązanie do sytuacji imigrantów, którzy koczują na granicy polsko-białoruskiej. Tegoroczna akcja przedświąteczna pracowni Sztuczka jest poświęcona właśnie im.

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski
galeria

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski

Niemal 15 tysięcy widzów na trybunach, świetna atmosfera i doping od pierwszej do ostatniej minuty. Zabrakło tylko jednego - lepszego wyniku. Chociaż gospodarze i tak pokazali się z bardzo dobrej strony. Motor prowadził z Legią 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2 i to mistrzowie Polski awansowali do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Jak środowe zawody oceniają trenerzy obu ekip?

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka
galeria

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka

W czwartek czytelnicy po raz pierwszy przyjdą do nowej siedziby biblioteki na osiedlu Karolówka. W pomieszczeniach po byłej aptece znajdą nowoczesną placówkę, na jaką czekali od dawna. Koniec z chodzeniem po niewygodnych schodach!

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Mieszkańcy ulicy Sławacińskiej w Białej Podlaskiej skarżyli się, że znaki zakazu zatrzymywania się uprzykrzają im życie. Na nic jednak zdały się ich petycje w sprawie ich demontażu. Urzędnicy, po zasięgnięciu opinii policji, postanowili znaki pozostawić.

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach
3 grudnia 2021, 12:00

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach

W piątek, 3 grudnia o godz. 12 w Hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (ul. Wojska Polskiego 7) zostanie zorganizowany III Powiatowy Dzień Wolontariatu.

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu
Pierwsza strona Dziennika

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu

5-letni Mikołaj wrócił do domu z poparzonym policzkiem. Płyn do dezynfekcji rąk ze szkolnego dystrybutora prysnął mu w twarz. – Nie wiadomo co tam było! – alarmuje mama chłopca. Sprawę wyjaśnia policja i sanepid.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Będą naloty na sklepy i restauracje

Będą naloty na sklepy i restauracje

Od środy wzmożone są kontrole inspekcji sanitarnej w sklepach, hotelach i lokalach gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!