Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
poseł chodził ze mną na spotkania i sprawy sądowe! bez jego pomocy i bez pomocy pracownczki biura niczego bym nie załatwiła w tym popapranym urzędzie miasta! a teraz mam dach nad glową, moge splacac zadluzenie, wszystko dzieki panu kabacinskiemu!! ja bede glosowac na pana i cala moja rodzina bedzie na pana glosowac!! tylko w jego biurze poczulam sie potraktowana jak czlowiek, bo ktos wyciagnal do mnei reke i o kazdej porze dnia i nocy mozna zadzwonic i poposic o porade!! mam nadzieje, ze pna nie zniknie z krakowskiego, takich ludzi jak ja jest cala masa w lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@olek wiekszosc zaslug pana karpinskiego jakimi sie chwali to zaslugi palikota i jego ludzi a nie po. proponuje sprawdzic kto rzeczywiscie przylozyl reke do s17, lotniska, csk, i wielu innych inwestycji. bo rozkradanie azotow chyba nie mozna uznac jako sukces!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot za swoja kasę w CSK chcial decydowac o repertuarze, a z kolei Soboń forsować chrzescijanskie wartosci gdzie wlezie. Obaj panowie widac ze nie martwia sie powazniejszymi tematami. Chocby gospodarką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot i jego kandydaci są mało wiarygodni. Jak można ufać komuś , że coś zmieni, poprawi, jeśli zmienia poglądy w zalezności od układu. Trzeba głosować na doświadczenie i na tych którzy coś robią i realizują zalożone postanowienia i cele . Ja głosuję na tego , kogo popiera i głosuje też Zuk- czyli Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej nie mozna odmowic im braku elastycznosci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takim konformizmie Palikota, to sie wrecz nazywa brak kregoslupa i wszelkich zasad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot ma zasady, ale po prostu sie do nich nie przywiazuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę dni temu kaktus Palikotowi wyrastał jesli ZL wejdzie w koalicje z pis, a tu wczoraj co? Deklaruja dla nich poparcie. Grunt sie pali pod nogami i pora na kolejna zmiane frontu? Dramat jakis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...