Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elżbieta Witek nowym marszałkiem Sejmu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 sierpnia 2019 r. o 16:48 Powrót do artykułu
Ha, ha, ha, ............................................ :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre. Na 2 miesiące została Marszalkiem a potem jak wygra PIS wroci na to stanowisko Kuchcinski ha ha ha. Długo myśleli nad kandydatem bo na wielu z nich prasa by coś znalazła a to niepotrzebne przed wyborami. Brawo za strategie wyborczy to kupią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się znacznie lepszą opcję dla PiS niż kuchcinski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kidawę -Błońską ? Schetyna wystawił ? Ją co najwyżej Komorowski sołtysem Budy Ruskiej może zrobić . Oni w ruskich klimatach najlepiej się czuli przed 89 i do tej pory nic się nie zmieniło - cały czas "dochowują kultury"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może jako absolwentka z 1996 studiów podyplomowych w zakresie wiedzy o Unii Europejskiej w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego nawróci i przekona resztę pisowców do Unii???????? A jako wieloletnia nauczycielka i dyrektorka szkoły wyproceduje podwyżki dla swoich byłych koleżanek i kolegów??????? Wszak w sejmie jest jeszcze 55 nauczycieli z czego większość to jej klub sejmowy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z moimi rezerwacjami lotów ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bierna mierna,ale wierna ,no i ma wzrost ,który jarkaczowi pozwala uważać sie za wielkoluda.tyle w temacie na 1.5 mca przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osady ściekowe wypływają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marność w tym PiSie,skoro tacy ludzie na tak ważnych stanowiskach.Ciekawe czy będzie okazywać więcej kultury na obradach, bo poprzednik przeginał z wyłączaniem mikrofonu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy nowy prezydent Koziego Grodu? Czy może raczej FAKTYCZNY prezydent w miejsce łamacza ustawy antykorupcyjnej, dewelo-kamerdynera i handlarza prawem miejscowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polsko quo vadis ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek kłamał i za to bezapelacyjnie powinien wylecieć, ale właściwie większość polityków kłamie, ale tylko on został na tym przyłapany. Dla mnie osobiście to najgorszą rzeczą jaką zrobił, to to w jaki sposób potraktował protestujących niepełnosprawny i ich rodziców, oraz Panią Wandę, żołnierkę Powstania Warszawskiego która godzinami czekała przed sejmem z nadzieją że Kuchciński pozwoli jej spotkać się niepełnosprawny. Buta i arogancja w stosunku do takich ludzi nigdy nie powinna być zapomniana. I nie będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jaki zaszczyt, buziaczek od Pierwszego. Aż oczy zamknęła z tej radości :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najlepiej prowadził obrady Sejmu Niesiołowski, szczególnie po szczawiu, mirabelkach i słynnej fasolę po bretońsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to do naciskania przycisków mogą posadzić i małpę, bo decyzje podejmuje szeregowy poseł na nowogrodzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenadą było oklaskiwanie byłego już marszałka. Żegnali typa co sobie za nasze poeniądze latał w prywatnych sprawach, a uradowani jakby odchodził król.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Ja... a czym nazwiesz poczynania polityków POKO, którzy znacznie częściej korzystali z lotów? Marszałek mógł postąpić tak jak postąpił, tak samo jak Tusk i jego ekipa mogła latać ile chciał, gdzie chciał i z kim chciał. Takie są przywileje najważniejszych osób w państwie. Marszałek ma klasę i pomimo, że "opinia publiczna" dotyczyła jedynie zaciekłe umysły lemingów, to poniósł koszty oraz ostatecznie dla świętego spokoju podał się do dymisji. Wg. mnie całkowicie niezasłużenie. Ale szanuję jego wybór i darzę szacunkiem. Teraz czekam i obserwuję co zrobi D.Tusk, czy Neumann, ktory jak wszyscy wiemy i pamiętamy jest człowiekiem BEZ HONORU. Do tej pory nie uiścił 10.000 zł za przegrany zakład HONOROWY z b.ministrem finansów Szałamachą. Tacy to są "honorowi" i "moralni" (czyt. poseł Nitras) politycy (czyt. płatni lobbiści mafii) s'POKO. PiS przez cztery lata ocalił kolejne setki tysięcy miliardów złotych, a Tfu Vał e.N zajmuje się groszowymi sprawami. Może też powinienem szefowi wygarnąć, że nie powinien tak często się tłuc swym wypasionym Porsche, a tym bardziej nie powinien wozić nim swej rodziny? Może jakiś donos do Ubezpieczyciela (czyt. TVN)? Z drugiej strony nie jestem ześwirowanym lemingiem i wiem, że dzięki niemu mam pracę i nie muszę jechać do innego miasta, by szukać nowej pracy. Teraz zastanawia mnie dlaczego jeździ tak tanim autem?! Poprzednik woził sięJaguarem, a mi nie starczało do pierwszego (czyt. Tusk)... i musiałem emigrować. Więc Porsche to bida przy takim pracodawcy, a pomimo to funduje nam piwko i lody w upały. Ba! Już dwa razy zorganizował istne biesiady. A ten z Jaguaru nadal szuka frajerów na stronach PUP za... 2250 zł... BRUTTO?! Taka jest różnica pomiędzy s'POKO, a PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to do naciskania przycisków mogą posadzić i małpę, bo decyzje podejmuje szeregowy poseł na nowogrodzkiej.
 Ewentualnie kota prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...