Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny atak na Kościół Katolicki. Już nazywają nas świniami, oskarżają o najgorsze czyny a najgorszym jest profanacja naszych świętości. Chcą zniszczyć Polskę i wszystkie nasze świętości. Nie dał rady Stalin i Hitler, nie da rady i Soros, rękami pełowskich, zslowskich, wiośnianych, nowoczesnych i innej hołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami się zniszczyie. Jeszcze kilka, kilkanaście lat i będzie to samo co w Irlandii, Hiszpanii. A Czesi powinni być dla nas wzorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni to gazeta polska czy niemiecka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyki wskazują, że w 2013 r. 900 osób z 1468 osadzonych nie miało żadnego wyuczonego zawodu. Prawie 70 z nich było murarzami, 40 pracowało dorywczo, 30 wykonywało zawód ślusarza, 30 to rolnicy, a 25 mechanicy samochodowi. Jedynie pojedyncze osoby wykonywały zawody takie jak inżynier, lekarz, nauczyciel, pedagog, wychowawca czy duchowny kościoła katolickiego. Jednak oczywiście warto od razu powiedzieć, że statystyki kłamią, bo przecież KK ukrywa pedofili jak i homoseksualistów. Najlepsze jednak byłyby takie statystyki, które wskażą, że pedofilami są tylko księża. Pedofilia jak na razie :) jest czynem przerażającym bez względu na to kto jest pedofilem, bo zawsze pokrzywdzonym jest bezbronne dziecko, którym dorosły manipuluje, które zastrasza i które wykorzystuje. Jednak jakimś dziwnym trafem od pewnego czasu nikogo nie interesuje sam problem i walka z nim, a jedynie wywołanie sensacji i zaistnienia. KK stał si,ę doskonałym "chłopcem do bicia". Podobnie zresztą idealnie opluwa się katolików i symbole religijne chrześcijan. Ot, taka wielka odwaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz gwałcił dziecko aż złamał mu kręgosłup!! ***s://***se.pl/wiadomosci/swiat/ksiadz-gwalcil-dziecko-az-zlamal-mu-kregoslup-aa-ren5-zCiy-qNZy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......z radością i aplauzem odbieram wszelkie katolickie próby zawładnięcia umysłami młodych, i wbrew pozorom, rozumnych młodych ludzi. Żaden racjonalista, ani nawet najpopularniejszy pedagog nie obrzydzi im kościoła bardziej, niż to robią katabasy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfu na tzw kościół katolicki! Syf i gangrena oto kościół katolicki. Mordy pełne frazesow, mordy pełne pouczeń, mordy degeneratow, mordy złoczyńców. Oto prawdziwa twarz kościoła katolickiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lekcje religii uczęszczałem w sumie przez 12 lat i niczego złego tam nie doświadczyłem . Dzisiaj mam już ponad sześćdziesiątkę i z perspektywy czasu wiem że nawet Jezusowi pośród apostołów trafiła się szuja - gdzie było ich tylko dwunastu ,a co dopiero pośród takiej rzeszy księży . Mamy takich duchownych jakim był Bp. Stefan Wyszyński ale i takich jak "TW Filozof"czy Lemański, czy Gurzyński , czy Wiśniewski czy ten tu ks. pedofil. W takich przypadkach zastanawiam się gdzie się podziała czujność rodziców tych ponoć skrzywdzonych dzieci ? Sam nie jestem gorliwym katolikiem ale też wiem że kościół generalnie niczego złego nie uczy no chyba że nauczycielem jest ks. Sowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki "film" na wybory Siekielskiego - wpisujący się w narrację POKO SKPOKO KE i lewactwa biedronów to taki "kler"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dał informację sztandar ludu ;) Kolejny atak na Kościół Katolicki. Już nazywają nas świniami, oskarżają o najgorsze czyny a najgorszym jest profanacja naszych świętości. Chcą zniszczyć Polskę i wszystkie nasze świętości. Nie dał rady Stalin i Hitler, nie da rady i Soros, rękami pełowskich, zslowskich, wiośnianych, nowoczesnych i innej hołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyki wskazują, że w 2013 r. 900 osób z 1468 osadzonych nie miało żadnego wyuczonego zawodu. Prawie 70 z nich było murarzami, 40 pracowało dorywczo, 30 wykonywało zawód ślusarza, 30 to rolnicy, a 25 mechanicy samochodowi. Jedynie pojedyncze osoby wykonywały zawody takie jak inżynier, lekarz, nauczyciel, pedagog, wychowawca czy duchowny kościoła katolickiego. Jednak oczywiście warto od razu powiedzieć, że statystyki kłamią, bo przecież KK ukrywa pedofili jak i homoseksualistów. Najlepsze jednak byłyby takie statystyki, które wskażą, że pedofilami są tylko księża. Pedofilia jak na razie :) jest czynem przerażającym bez względu na to kto jest pedofilem, bo zawsze pokrzywdzonym jest bezbronne dziecko, którym dorosły manipuluje, które zastrasza i które wykorzystuje. Jednak jakimś dziwnym trafem od pewnego czasu nikogo nie interesuje sam problem i walka z nim, a jedynie wywołanie sensacji i zaistnienia. KK stał si,ę doskonałym "chłopcem do bicia". Podobnie zresztą idealnie opluwa się katolików i symbole religijne chrześcijan. Ot, taka wielka odwaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platformen guten morgen a ile pederastów i pdofili może być u biedrronieów i w poko i u lewaków (postkomunistów) sądzę że niewspółmiernie więcej ??? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lekcje religii uczęszczałem w sumie przez 12 lat i niczego złego tam nie doświadczyłem . Dzisiaj mam już ponad sześćdziesiątkę i z perspektywy czasu wiem że nawet Jezusowi pośród apostołów trafiła się szuja - gdzie było ich tylko dwunastu ,a co dopiero pośród takiej rzeszy księży . Mamy takich duchownych jakim był Bp. Stefan Wyszyński ale i takich jak "TW Filozof"czy Lemański, czy Gurzyński , czy Wiśniewski czy ten tu ks. pedofil. W takich przypadkach zastanawiam się gdzie się podziała czujność rodziców tych ponoć skrzywdzonych dzieci ? Sam nie jestem gorliwym katolikiem ale też wiem że kościół generalnie niczego złego nie uczy no chyba że nauczycielem jest ks. Sowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki "film" na wybory Siekielskiego - wpisujący się w narrację POKO SKPOKO KE i lewactwa biedronów to taki "kler"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dał informację sztandar ludu ;) Kolejny atak na Kościół Katolicki. Już nazywają nas świniami, oskarżają o najgorsze czyny a najgorszym jest profanacja naszych świętości. Chcą zniszczyć Polskę i wszystkie nasze świętości. Nie dał rady Stalin i Hitler, nie da rady i Soros, rękami pełowskich, zslowskich, wiośnianych, nowoczesnych i innej hołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katabasy biedroniowe i platformerskie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfu na takie knowania biedroniowe lewackie i siekielskie wypociny. Syf i gangrena oto współczesna europa zachodnia i lewactwo. Mordy pełne frazesow, mordy pełne pouczeń, mordy degeneratow, mordy złoczyńców. Oto prawdziwa twarz timermansówe, macronów, tuSSków, shetynów, kopaczów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni to gazeta polska czy niemiecka? - skoro cytujesz moje komentarze to nie wstawiaj ich jako swoich, bo to niezgodne z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąg dalszy napadu na nasz Kościół. Brońmy naszego Kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w Polsce jeszcze branża co przebija KK w pedofilii - dlaczego nasi i POkraki o tym milczą? A Tego gościa naukowca co się produkował w Polsacie jak złapali to miał setki obrońców. Bo to był nasi nietykalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...