Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

9 maja 2019 r.
19:44

Film Sekielskiego o pedofilii w Kościele za darmo na YouTube. Jest ostatni zwiastun [wideo]

0 31 A A

Na YouTube pojawił się ostatni zwiastun filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele. Premiera 11 maja o 14:30.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Oficjalny tytuł dokumentu to „Tylko nie mów nikomu”. W ostatnim zwiastunie można usłyszeć m.in. fragmenty wypowiedzi kobiety, która w wieku 7-8 lat miała być wykorzystywana. Jest też urywek z konfrontacji kobiety z księdzem, który nagrano ukrytą kamerą.

Podczas konferencji prasowej dziennikarz powiedział, że jes też nagrane, jak ksiądz, patrząc w oczy kobiecie, do wszystkiego się przyznaje. Mówi: taki miałem popęd, taka była sytuacja, ale ja przecież nikogo nie krzywdziłem, to było bardzo ojcowskie. 

Premiera filmu jest zaplanowana na sobotę 11 maja o godz. 14:30. Dokument zostanie udostępniony za darmo na YouTube.

e-Wydanie

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 maja 2019 o 20:17
+26
Sami się zniszczyie. Jeszcze kilka, kilkanaście lat i będzie to samo co w Irlandii, Hiszpanii. A Czesi powinni być dla nas wzorem.
Avatar
PR / 10 maja 2019 o 07:09
+13
Ksiądz pedofil największą świętośća. Chrońmy go bo to nasza tradycja i istota wiary. A KTO PONIESIE RĘKĘ NA KSIĘDZA PEDOFILA TEN NIECH BĘDZIE PEWIEN ŻE MU TĘ RĘKĘ ODRABIE POLICJA RELIGIJNA!!!!!!!!
Avatar
Halina / 9 maja 2019 o 21:44
+9
Tfu na tzw kościół katolicki! Syf i gangrena oto kościół katolicki. Mordy pełne frazesow, mordy pełne pouczeń, mordy degeneratow, mordy złoczyńców. Oto prawdziwa twarz kościoła katolickiego!!!
Avatar
gocha / 10 maja 2019 o 09:06
+6
a ja wierzę w te wszystkie historie... to się działo zawsze, przez wieki, dopiero teraz mówi się o tym głośno..sama biegałam na spotkania oazowe i nigdy niczego złego nie doswiadczyłam.. dopiero jako młoda dorosła mając kontakt z klerykami, wyjeżdzając jako opieka dzieciaków, doświadczyłam frywolnego podejcia tych chłopaków, bo w czasie wakacji pozwalali sobie na flirty, uwodzenie,bo szukają swojej drogi.. no ale byłam dorosła . zobaczenie środowiska od środka dużo zmieniło w moim podjećiu do księży, bardzo się zdystansowałam, odsunełam, przez to także od samego Boga... nie wiem czy córce pozwolę na takie wyjazdy, któe z perspektywy dziecka były świetne.wracając do tematu - w każdym zawodzie są pedofile, ale ludzmi innych profesji poza nauczycielem dzieci nie mają kontaku! i dlatego właśnie wszyscy mający bezpośredni kontant z dziecmi, opiekunowie spędzający wiele czasu sam na sam z dziecmi (też wszyscy pracownicy wszelkich placówek w których sądzeci) powinni być szczególnie napiętnowani, sprawdzani i kontrolowani, bo rodzice mają do nich z góry zaufanie
a ja wierzę w te wszystkie historie... to się działo zawsze, przez wieki, dopiero teraz mówi się o tym głośno..sama biegałam na spotkania oazowe i nigdy niczego złego nie doswiadczyłam.. dopiero jako młoda dorosła mając kontakt z klerykami, wyjeżdzając jako opieka dzieciaków, doświadczyłam frywolnego podejcia tych chłopaków, bo w czasie wakacji pozwalali sobie na flirty, uwodzenie,bo szukają swojej drogi.. no ale byłam dorosła . zobaczenie środowiska od środka dużo zmieniło w moim podjećiu do księży, bardzo się zdystansowałam, odsunełam, prz... rozwiń
Avatar
1qaz / 10 maja 2019 o 07:04
+6
platformen guten morgen a ile pederastów i pdofili może być u biedrronieów i w poko i u lewaków (postkomunistów) sądzę że niewspółmiernie więcej ??? ;)
 Guten mogren idioten
Avatar
młoda matka ..... / 9 maja 2019 o 21:38
+6
......z radością i aplauzem odbieram wszelkie katolickie próby zawładnięcia umysłami młodych, i wbrew pozorom, rozumnych młodych ludzi. Żaden racjonalista, ani nawet najpopularniejszy pedagog nie obrzydzi im kościoła bardziej, niż to robią katabasy ...
Avatar
Prawda Cię Wybawi / 9 maja 2019 o 21:26
+3
Ksiądz gwałcił dziecko aż złamał mu kręgosłup!! ***s://***se.pl/wiadomosci/swiat/ksiadz-gwalcil-dziecko-az-zlamal-mu-kregoslup-aa-ren5-zCiy-qNZy.html
Avatar
Wyzwolony już nie niewolnik / 10 maja 2019 o 10:26
+2
Homoseksualizm i pedofilia jest istotą kościoła katolickiego. Kapłan baranom bożym podczas kazania nawija makaron na uszy o grzechu homoseksualizmu podczas gdy sam jest gejem. Ciekawe że nie wspomina o pedofilii. Dlaczego, a dlatego że w myśl zasady " lepiej nie ruszać g..wna gdy nie śmierdzi" na szczęście to już nie pojedyńcze g..wno chowane i przenoszone z kibla do kibla (parafii) ale wylew szamba którego KK nie jest w stanie zatrzymać. Gówno się wylało i zaczyna mocno cuchnąć!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jj / 10 maja 2019 o 11:27
+1
Ciąg dalszy napadu na nasz Kościół. Brońmy naszego Kościoła.
 Idz i bron
Avatar
kazik / 12 maja 2019 o 10:57
0
Najwięksi grzesznicy jak urban siekielski czy jezewski są najgorliwsimi naprawiaczami jego. Spadajcie dziady damy sobie radę sami.
Avatar
kazik / 12 maja 2019 o 10:57
0
Najwięksi grzesznicy jak urban siekielski czy jezewski są najgorliwsimi naprawiaczami jego. Spadajcie dziady damy sobie radę sami.
Avatar
Gość / 12 maja 2019 o 00:07
0
Kolejna nagonka na koscioł ale bylo przepowiedziane przed koncem swiata wszyscy sie odwrocą od kosciola zacznijcie sie modlic do pana blagam ratujcie sie....
Avatar
ZOSTAWMY PROPAGANDĘ - PRZEJDŹMY DO DANYCH / 10 maja 2019 o 13:07
0
Jak wynika z dokumentu Ministerstwa Sprawiedliwości "W 2013 r. w Polsce osadzonych za pedofilię było 1468 osób. Z tej liczby 900 nie miało wyuczonego zawodu, 70 wykonywało zawód murarza, 40 było pracownikami dorywczymi, 30 ślusarzami, 30 rolnikami, 25 mechanikami samochodowymi. Pojedyncze przypadki nadużyć seksualnych wobec dzieci zanotowano wśród inżynierów, lekarzy, pedagogów, księży katolickich czy wychowawców z placówek oświatowych."
Avatar
PROKREMLOWCY - PRZESTANCIE ROBIĆ NAGONKĘ NA KK / 10 maja 2019 o 13:01
-1
Dane z 2013r - na 1500 skazanych za pedofilię 1 ksiądz? Walczycie z pedofilią wśród księży czy raczej z Kościołem?
Avatar
Jj / 10 maja 2019 o 11:27
+1
Ciąg dalszy napadu na nasz Kościół. Brońmy naszego Kościoła.
 Idz i bron
Avatar
Wyzwolony już nie niewolnik / 10 maja 2019 o 10:26
+2
Homoseksualizm i pedofilia jest istotą kościoła katolickiego. Kapłan baranom bożym podczas kazania nawija makaron na uszy o grzechu homoseksualizmu podczas gdy sam jest gejem. Ciekawe że nie wspomina o pedofilii. Dlaczego, a dlatego że w myśl zasady " lepiej nie ruszać g..wna gdy nie śmierdzi" na szczęście to już nie pojedyńcze g..wno chowane i przenoszone z kibla do kibla (parafii) ale wylew szamba którego KK nie jest w stanie zatrzymać. Gówno się wylało i zaczyna mocno cuchnąć!!!!!!!!!!!!
Avatar
gocha / 10 maja 2019 o 09:06
+6
a ja wierzę w te wszystkie historie... to się działo zawsze, przez wieki, dopiero teraz mówi się o tym głośno..sama biegałam na spotkania oazowe i nigdy niczego złego nie doswiadczyłam.. dopiero jako młoda dorosła mając kontakt z klerykami, wyjeżdzając jako opieka dzieciaków, doświadczyłam frywolnego podejcia tych chłopaków, bo w czasie wakacji pozwalali sobie na flirty, uwodzenie,bo szukają swojej drogi.. no ale byłam dorosła . zobaczenie środowiska od środka dużo zmieniło w moim podjećiu do księży, bardzo się zdystansowałam, odsunełam, przez to także od samego Boga... nie wiem czy córce pozwolę na takie wyjazdy, któe z perspektywy dziecka były świetne.wracając do tematu - w każdym zawodzie są pedofile, ale ludzmi innych profesji poza nauczycielem dzieci nie mają kontaku! i dlatego właśnie wszyscy mający bezpośredni kontant z dziecmi, opiekunowie spędzający wiele czasu sam na sam z dziecmi (też wszyscy pracownicy wszelkich placówek w których sądzeci) powinni być szczególnie napiętnowani, sprawdzani i kontrolowani, bo rodzice mają do nich z góry zaufanie
a ja wierzę w te wszystkie historie... to się działo zawsze, przez wieki, dopiero teraz mówi się o tym głośno..sama biegałam na spotkania oazowe i nigdy niczego złego nie doswiadczyłam.. dopiero jako młoda dorosła mając kontakt z klerykami, wyjeżdzając jako opieka dzieciaków, doświadczyłam frywolnego podejcia tych chłopaków, bo w czasie wakacji pozwalali sobie na flirty, uwodzenie,bo szukają swojej drogi.. no ale byłam dorosła . zobaczenie środowiska od środka dużo zmieniło w moim podjećiu do księży, bardzo się zdystansowałam, odsunełam, prz... rozwiń
Avatar
Antylewus / 10 maja 2019 o 08:35
-6
Musi być u totalnych bardzo źle skoro uciekają się do takich ohydnych manipulacji oczywiście za przyzwoleniem ryżego
Avatar
PR / 10 maja 2019 o 07:09
+13
Ksiądz pedofil największą świętośća. Chrońmy go bo to nasza tradycja i istota wiary. A KTO PONIESIE RĘKĘ NA KSIĘDZA PEDOFILA TEN NIECH BĘDZIE PEWIEN ŻE MU TĘ RĘKĘ ODRABIE POLICJA RELIGIJNA!!!!!!!!
Avatar
1qaz / 10 maja 2019 o 07:04
+6
platformen guten morgen a ile pederastów i pdofili może być u biedrronieów i w poko i u lewaków (postkomunistów) sądzę że niewspółmiernie więcej ??? ;)
 Guten mogren idioten