Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie mieszkają studenci? (raport)

Utworzony przez pawel, 9 sierpnia 2012 r. o 17:01 Powrót do artykułu
A nie moze Dziennik Wschodni sam przeprowadzic takiej ankiety na terenie Lublina, a nie powielac ogolnopolskie informacje ktore od wczoraj mozna przeczytac i uslyszec w wiekszosci mediow w Polsce? Przeciez to gazeta lokalna i kazdego interesuja informacje w odniesieniu do Lublina a nie calej Polski. Chce przeczytac wiadomosci ogolnopolskie to wchodze np na onet, chce przeczytac informacje lokalne to wchodze na Dziennik Wschodni. I tego wlasnie oczekuje od lokalnych mediow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, popieram przedmówcę. Jeśli chodzi o rynek nieruchomości, sytuacja w Lublinie nie zawsze idzie w parze z sytuacją w zachodnich miastach. Poza tym województwo mamy biedniejsze niż wiele innych regionów czysto akademickich więc np. młodzież może być tu nieco mniej wybredna jeśli chodzi o standard.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci powinni mieszkać w akademikach, a nie wprowadzają się do bloków i "umilają" życie sąsiadom. Miałem kiedyś studentów po sąsiedzku....koszmar, nigdy więcej.... oczywiście nie wszyscy są koszmarni, ale ja mam złe doświadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mieszkam na dworcu PKS, bo jestem bardzo biedny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomieszkiwalo sie w akademiku i w wynajmowanym mieszkaniu ze znajomymi. Akademik rządzi bez dwóch zdań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, jak sami zrobią taką ankietę, to od razu każą sobie płacić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytałem raport reas o tym jak studenci mieszkają w warszawie, dla zaiteresowanych link ******reas.pl/komentarze/jak-mieszkaja-studenci-w-warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro starych jest stać na studia miglanca to niech mu kupią mieszkanie proste jak 5 złoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...