Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gryński ksiądz molestował nieletnich. Przyznał się do winy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2017 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Dobrze , że zamykają powinni jeszcze chemicznie kastrować jak powiedział prezes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiedzi pewnie w izolatce, a powinni dać do innych go to szybko kara byłaby wymierzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gryński czyli jaki? Zapotrzebowanie na takie wiadomości odbiera autorom rozum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś już informacja taka, nie dziwi i nie szokuje opinii publicznej jak wcześniej. Dla mnie to jest szok, że ludziska ufacie tym facetkom w sutannie, mimo iż kościół wyrządził już tyle zła. Kult miłości do pieniędzy i szukania dogodnej sytuacji jak ulżyć swoim chorym wyobraźniom. A wobec tego delikwenta, szczegółowe śledztwo i jak najszybsza, adekwatna kara. Najlepiej dajcie go mi. Już ja bym wiedział co mam zrobić. Pozdrawiam normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak redaktorkowi z podniecenia ręce się trzęsły jak księdzu co się za dzieci brał jaki to jest GRYŃSKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizowac kk !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA DOBRZE SUKIENKOWYM W POLSCE- NA MISJE DO SYRII ICH DAWAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaruzel dawal zolnierzom brom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeca z Ksiundzem to nie grzech!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczernianie kaplana. Cala Polska za PiSem, Ruchem Narodowym i jego Pasterzami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy, którzy wysyłali swoje dzieci z klerem teraz powinni rozmawiać z dziećmi  i wypytać dokładnie, czy widzieli takie sytuacje zapraszania do spotkań w 4 oczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli się to potwierdzi powinien być wydalony ze stanu kapłańskiego i tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewica powinna popierać takie libertyńskie zachowania ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli się to potwierdzi powinien być wydalony ze stanu kapłańskiego i tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewica powinna popierać takie libertyńskie zachowania ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pederastia i pedofilia - natychmiast wywalić ze stanu kapłańskiego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK WIDAĆ STUKNIĘTYCH W KOŚCIELE KATOLICKIM NIE BRAKUJE. TAKIEGO OSOBNIKA TO TYLKO NA KARĘ ŚMIERCI.DEWIANTÓW KARAĆ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On i jego zwierzchnik do dymisji. Za karę 10 lat pracy ewangelizacyjnej w Syrii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gdyni to norma. Tam sami pedofile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwie sie durnym rodzicom ,co pozwalają na wyjazdy z tymi wyrodkami diecezjalnymi ,mało to już było burdelu z ich udziałem,no chyba ,że swoich dzieci degeneruchy nie lubią .widać stary sposób trzymania jaj w serwatce już nie wystarcza ,to katabasy lubieżniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...