Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Bury ma być "jedynką" na liście PO i Nowoczesnej do sejmiku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 sierpnia 2018 r. o 14:25 Powrót do artykułu
ale wstyd, u mnie nie ma szans ten pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem kiedys u tego pana. Biznes niczym w latach tworzenia sie kapitalizmu. Nie ma szans po na powrot do wladzy skoro firmuje sie takimi twarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Pan Sylwester. Alleluja i do przodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-PIS wieczny syf !!! Magdalenkowe popłuczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy a nie bury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ŁYSA PAŁA".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmowanie się polityką przy zarządzaniu ogromną firmą zawsze przynosi opłakane skutki. Człowiek nie jest w stanie z pełnym zaangażowaniem pracować na kilku etatach. Zawsze jest to kosztem innych obowiązków. Moim zdaniem decyzja całkowicie błędna. Przykładów w tym zakresie jest wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pan Sylwester miałby taką firmę jak Pan Bury to ona byłaby rozwinięta na skalę światową. Tak więc o czym tu dyskutować/ Tylko Pan Sylwester.Pamiętajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że jest OK. Wole takiego niż jakiegoś politykiera który od 20 lat siedzi na stanowiskach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to w ogole za komentarz? Czego on dotyczy? Jesli nie masz nic konkretnego do powiedzenia na temat artykulu to po co sie wysilasz? Trzeba byc naprawde pustym  czlowiekiem zeby pisac cos takiego tylko po to zeby kogos obrazic. Musi ci sie bardzo nudzic.... wszystko o czym mowi pan Bury jak najbardziej popieram, tylko szkoda tylko ze to PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak dla mnie brakuje nowych twarzy w polityce i fajnie, że ktoś kto ma doświadczenie w biznesie chce się przenieść na stołek nie dlatego żeby się dorobić, bo jak sądzę pieniądze już ma... tylko dlatego, że ma jakąś wizję tego jakby lubelszczyznę rozkręcić. Czekam na kolejne kandydatury, ale podoba mi się, że profesjonaliści zabierają się za politykę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to nazwisko kojarzy się z afera podkarpacką ...... Zbieżność nazwisk czy rodzinka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to brat Jana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO Porzadny goscio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To brat Burego oskarżonego o udział w grupie przestępczej. PO już dziękujemy. Bury do więzienia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CEJROWSKI: PRECZ Z KOMUNĄ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brat, szwagier, ciotka, wujek.. a czy ja też personalnie odpowiadam za "dokonania" innych osób? No bez jaj, ludzie.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to akurat nie jest prawda... zbieżność nazwisk i to wszystko... musicie szukać sensacji dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy z brazers zrobi robotę z pisuarami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO JACEK BURY. Przedsiębiorca, włącza się aktywnie do życia publicznego z wizją rozwoju naszego miasta i regionu. Warto zagłosować na Jacka Burego. Lublinianin MM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...