Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Zamościu właśnie mają nazwać skwer im zmarłej pary prezydenckiej, ona miała tylko jedno dziecko, a szwagier najbliżej to wie najlepiej - teraz już wiadomo dlaczego, nawet jej wygląd, twarz głęboko zmarszczona to pokazują - dlatego krzyczę nie. To to samo jak nazwanie im JPII szkół kiedy wiadomo że JPII przeciwnikiem pedofili nie był i dzieci nie chronił. Ludzie zastaniecie się. Pojedźcie w świat i popatrzcie nawet taka Malezja jest lata świetne przed nami a Polska to za*** i trzeci swiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie mogę uwierzyć, pomyślałem sobie teraz że ten starszy pan co on zawsze z kotka i każdego dnia tylko o kotce mówi, że on naprawdę musi się bać Kobiet kiedy takie rzeczy mówi, kiedyś była przy nim mądra babka Kluzik - Rostkowska i jeszcze taka mądra blondyna z nią- wszystkie poszły w odstawkę, pozostałe w tej kadencji min wszystkie 3 becie co one chciały ale on nie chciał i posłał je do Parlamentu Europejskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bredzisz Robercie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz krollu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O piciu przez około 20 lat to wie z autopsji ? A panią Krysię bezdzietną tylko na dwa lata? Ośmieszanie starego safanduły ciąg dalszy . Co występ to nowe „perełki" , ale trzeba coś wymyślać przecież publiczność ciągle ta sama .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia dlaczego ci wszyscy mądrzy doradcy prezesa nie powiedzą min czarnek nie powiedzą mu prawdy....za aby więcej dzieci się rodziło Kobiety w Polsce powinny czuć się bezpieczna i nie o pieniądze tu chodzi i żadne 500+ bo to ważne do patogii....ale o służbę zdrowia na poziomie oddziały położnicze i pedriatrii których coraz mniej i coraz więcej jest zamykanych, bezpłatne żłobki przedszkola opiekę medyczną i stomatogiczna, bezpieczną bezplatna szkole i tanie mieszkania, tego wszystkiego w Polsce nie ma....jest za to dokładnie odwrotnie. Dodam jeszcze że większości krajów a świecie wystarczy czy kiedy mężczyzna pracuje aby utrzymać rodzinę, jeśli pracuje kobieta są to dodatkowe extra pieniądze. Aaa i jeszcze jedno pedofia także w kościele jest wypalana do zywego gorącym żelazem, a w Polsce trzech księży pedofili na 100 jest skazywanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeregowy pośle Jarosławie, co o dzieciach i kobietach wiesz najwięcej,idź pan już na polityczną emeryturę. Ja tak ładnie proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O piciu przez około 20 lat to wie z autopsji ? A panią Krysię bezdzietną tylko na dwa lata? Ośmieszanie starego safanduły ciąg dalszy . Co występ to nowe  „perełki" , ale trzeba coś wymyślać przecież publiczność ciągle ta sama .
 A czytałeś jakieś opracowanie na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz krollu...
Ja bredzę? Czy twoje słonko i pracodawca Jarosław bredzi? Czy może wejrzałeś na kobiety swoje i prawdę głoszoną przez człowieka z najmniejszym odsetkiem zmarnowanych plemników w historii wolskiej?
 A jak się mają twoje plemniki? Masz się czym pochwalić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary zgred który uważa że na wszystkim się zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jaką polityczna emeryturę może wreszcie by ten stary żałosny safandula wziął się za uczciwa pracę....bo bardziej przypomina mi moich sąsiadów z sąsiedniego budynku, elementy jakich mało mieszkania komunalne mieszka tam 4-5 osób jedna chyba tylko jako tako pracuje, nie płacą czynszu kradną energię i o zgrozo rozpoczęli remont ich domu - na nasz podatnikow koszt - o zgrozo 420tys. Śmieją się z tych co mają własne za ciężko zarobione pieniądze mieszkania, kredyty itd. To jest elektorat pisu.....adres chętnie podam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O piciu przez około 20 lat to wie z autopsji ? A panią Krysię bezdzietną tylko na dwa lata? Ośmieszanie starego safanduły ciąg dalszy . Co występ to nowe  „perełki" , ale trzeba coś wymyślać przecież publiczność ciągle ta sama .
A czytałeś jakieś opracowanie na ten temat?
 Piszesz , aby coś napisać. Za każdy wpis ci płacą bez względu na zawartość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O piciu przez około 20 lat to wie z autopsji ? A panią Krysię bezdzietną tylko na dwa lata? Ośmieszanie starego safanduły ciąg dalszy . Co występ to nowe  „perełki" , ale trzeba coś wymyślać przecież publiczność ciągle ta sama .
A czytałeś jakieś opracowanie na ten temat?
Piszesz , aby coś napisać. Za każdy wpis ci płacą bez względu na zawartość ?
 A masz coś do powiedzenia na pytanie które ci zadałem? Czy tylko wylewasz złość na Kaczyńskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary obszczancu juz czas abys odszedl na wieki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczor nie potrafi o własne buty zadbać, a urządza życie innym. Coraz mniej kobiet decyduje się na ciążę, skoro w PiSowskim kraju zaraz po zajściu są wpisywane do rejestru ciąż, skoro katabas ma do powiedzenia w sprawie ciąży więcej, niż lekarz, skoro półmózdzy politycy wprowadzają prawa, które ograniczają prawa kobiet do doecydowaniu o swoim organizmie, skoro wreszcie nie ma odpowiedniej ilości żłobków i przedszkoli, a szkoły bywają niedogrzane. I jak tu się decydować na dzieci? A człowiek i tak w dodatku nie wie, czy nie wyrośnie z takiego bachorzęcia coś na kształt JarKacza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wczoraj byłem w sklepie.....w Lidlu poniewaz na kasie samoobsługowej pokazywało mi inna cenę niż powinna być i była na półce poprosiłem obsługę o pomoc.....podszedł pan i od razu z pretensjami do mnie..."co z kasą nie potrafi sobie pan poradzić....-o Boże myślałem że go tam zaraz zabije, ale i tak musiałby podejść ponieważ miałem też wino, więc musiałby potwierdzić mój wiek...." choć ja wcześniej z uśmiechem do niego Od razu przypomiała mi się sytuacja z Kanady gdzie 5 razy prosilem panią z obsługi i przepraszalem, a pani mi " no problem " choć w kojece stało z 20 oosb i nikt z tych osób nawet nie skrzywił się - u nas od razu w takiej sytuacji by przekleństwa z kolejki poleciały .....ze my naprawde jesteśmy gdzieś na drzewie jak dzikusy, nie obrażając prawdziwych dzikusów. My Polacy zas...masz inny kolor skóry - ŹLE. Nie chodzisz do kościoła - ŹLE. Chodzisz do innego kościoła ŹLE. Jesz co innego niż my- ŹLE. Mówisz co innego niż my inaczej myślisz - ŹLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz krollu...
Ja bredzę? Czy twoje słonko i pracodawca Jarosław bredzi? Czy może wejrzałeś na kobiety swoje i prawdę głoszoną przez człowieka z najmniejszym odsetkiem zmarnowanych plemników w historii wolskiej?
A jak się mają twoje plemniki? Masz się czym pochwalić?
A jak się mają twoje kobiety? Dają w szyję pisowskim zwyczajem jak to mawia prezes?
 A co? Szukasz kogoś kto ci postawi? Tak ci słabo płacą za te wpisy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej ciekawi mnie co o tym sądzi marta kaczyńska smuniewska dubieniecka zielińska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej ciekawi mnie co o tym sądzi marta kaczyńska smuniewska dubieniecka zielińska
Znakomity komentarz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naczelnik dobrze powiedział. Wystarczy wizyta w kilku losowo wybranych pubach. Jak się myśli o bajlando to na posiadanie dzieci można liczyć najwyżej w sytuacji braku ogumienia lub jego awarii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...