Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dość łgarstw! Ponad milion trafiło do samej Polski, a około pół miliona do innych państw, w tym do Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2014 zestrzelenie samolot pasażerskiego MH17 nad ukrainą w którym zginęło 298 niewinnych osób.. wyciszone!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze pomoc, czy akcja przesiedlencza? Może pod projekt Ukropolin lub Nowa Yerozolima?
Presja ma sens. Kilka kont putinowskich trolli już poblokowane. Jesteś następny w kolejce, kanalio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2014 zestrzelenie samolot pasażerskiego  MH17 nad ukrainą w którym zginęło 298 niewinnych osób..  wyciszone!!!
   Kłamliwe przedstawienie sprawy. Owszem, samolot zestrzelono nad Ukrainą, ale nad obszarem zajmowanym przez tzw. "separatystów", rosyjskich zwolenników, i przy pomocy rosyjskiego sprzętu. Czy gdy rosyjski okręt z Sewastopola ostrzela miasto ukraińskie, to Fantom napisze, że "okręt, który wypłynął z Ukrainy, spowodował śmierć niewinnych ludzi"? A, prawda, "Fantom" to by napisał zapewne "z ukrainy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym młodszy i zdrowszy, sam bym się bez wahania zaciągnął tłuc kacapskie onuce ile wlezie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze pomoc, czy akcja przesiedlencza? Może pod projekt Ukropolin lub Nowa Yerozolima?
Presja ma sens. Kilka kont putinowskich trolli już poblokowane. Jesteś następny w kolejce, k*****io - -  To  ja wygwiazdkowałem, a komentator się już z Nami pożegnał - - wolnoć słowa, ma swoje granice : D D
 A tak niewinnie się zaczynało: Ukraińcy, wybrali na prezydenta, Laureata Tańca z Gwiazdami. Zamiast Poroszenki, bogacza, który jednak firmował Urząd, własną gębą? Strzelanie, Uchodźcy, Ukraińcy, nie rozumiejący, że to Biznes, a nie wojna. Kto walczy, o co się strzelają - -Putin "Bandyta" wysłał ArmięCzerwoną z jakiego powodu. Chory psychicznie, ale Chiny i o dziwo Niemcy, mówią HET? czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym młodszy i zdrowszy, sam bym się bez wahania zaciągnął tłuc kacapskie onuce ile wlezie
 Jedź. Ale Walka o Ukrainę, Ukraińcy są OFIARAMI. Armia Zełenskkiego WYGRYWA!, donoszą - nasze - media. hwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja wygwiazdkowałem, a komentator się już z Nami pożegnał - - wolnoć słowa, ma swoje granice
Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy. A co mi po takiej wolności słowa, kiedy niezrównoważony zbrodniarz wojenny zagraża podstawom (nie tylko mojej) egzystencji. Rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Czas na pieszczoty minął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2014 zestrzelenie samolot pasażerskiego  MH17 nad ukrainą w którym zginęło 298 niewinnych osób..  wyciszone!!!
 Nic nie jest wyciszone. Dzisiaj w Hadze dużo o tym było. Rakiety BUK ,wjechały w tym celu na teren Ukrainy,kontrolowany przez separatystów rosyjskich. Wiedzą kto dokładnie dokonał tego terroru. I z której jednostki wojskowej była ciężarówka. Tylko cóż z tego,mam tylko nadzieję że jednego i drugiego sięgnie kula sprawiedliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...