Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jacy 'przedsiębiorcy protestują'? Stale te same twarze łażą w warszawce od 2015, gdy zostali oderwani od koryta. A pomoc rządowa jest realna i największa w stosunku do PKB w Europie Centralnej. PO by natomiast 'dało': podwyższenie wieku emerytalnego, likwidację 500plus, sprzedaż LOT, PKP, Poczty Polskiej, likwidację 13. emerytur, itd, a dla siebie powrót do żarcia ośmiorniczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak lepiej żeby rząd nic nie robił w kwestii koronawirusa tylko żeby pozwolił na eutanazję ludzi jak w Szwecji gdzie jest najwyższa umieralność od kilkudziesięciu lat, a starszych zarażonych osób nie leczy się tylko podaje morfine... Zrozumcie przedsiębiorcy (sam nim jestem) że wszyscy jadą na tym samym wózku. Każdy traci na tym kryzysie. To że ktoś nie zatrudniał ludzi na umowę o pracę czy nie budował w firmie poduszki bezpieczeństwa to był jego świadomy wybór. Coś za coś. Można i od razu wyciągać wszystką kasę z firmy i działalność opierać na "przyszłych" dochodach, ale można też budować kapitał firmy zarówno ten finansowy jak i ludzki i być miarę przygotowanym na kryzysy które zawsze mogą się pojawić. To jaką drogę ktoś wybierze to jest jego świadoma decyzja. Od czerwca praktycznie całość gospodarki będzie otwarta więc po co te protesty? W dodatku bez zachowania obowiązujących procedur sanitarnych i bez wymaganych zezwoleń. Taki przykład dajecie ludziom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam już zwolniłem swoich byłych 14 pracowników, zamknąłem firmę i mam święty spokój. Teraz czekam na zasiłek, a większość moich byłych pracowników co wiedziała lepiej jak powinienem prowadzić firmę, dziś może sama otworzyć i płacić po 5000zł miesięcznie za okradanie pracodawcy i obijanie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...