Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"zamęczymy ich testami".... pandemia pozytywnych testów zdrowych ludzi lub chorych na inne choroby niż covid.... PS wg danych oficjalnych od połowy grudnia systematycznie spada liczba zajętych łóżek covidowych (z około 24000 do do około 14000...) tadaaammmmmm!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jpd... nawet manekin jest na zdjęciu tytułowym... ale ludziom ryją mózgownicę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... wiem, prawda boli więc możecie mnie minusować mam to w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak na naszych oczach pisbecy doprowadzają Polskę do ruiny i dyktatury. Żadnemu nie należy podawać ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łóżka puste a cmentarze pełne zwłaszcza zapełnione niezaszczepionymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat dnia "GARDZĘ WAMI" - Syn zmarłej Hany Horki o antyszczepionkowcach, która zakaziła się koronawirusem dla statusu ozdrowieńca Na szczęście przygłupy w głębokim odwodzie od kilku tygodni.. To mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yorik co to jest "koranawirus dla statusu ozdrowieńca"? I tak dla twojej wiadomości: "odwody" to siły i środki trzymane w rezerwie, w gotowości do ewentualnego użycia, w przypadku gdy główne użyte środki są na wyczerpaniu lub nie dają rady. Bełkot to nie komentarz, to bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjoświr walcząc o ministerialny stołek uruchomił dwa algorytmy. Nagle wzrosła liczba przypadków w województwach niezaszczepionych i obniżono liczbę zgonów niezaszczepionych ze stałych 27%, na stałe 23%. Nie wiem, czy dyndac (cyt Braun), ale siedzieć W pasiakach powinien na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26-latek zmarł na zapalenie mięśnia sercowego „nagle” po przyjęciu trzeciej szprycy. „Nie miał objawów”. Ostatnia prosta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do putinowskich oszołomów: "Mayo Clinic fires 700 workers who failed to comply with Covid vaccine mandate" ***s://***google.pl/amp/s/***nbcnews.com/news/amp/rcna11004 Można? Można. Przestrzeń gdzie z idiotami nie ma dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--->kaczorro O status ozdrowieńca najlepiej spytać kretacza Djokovica Dziwnyn trafem antyszczepy nie mają żadnych oporów przed kupowaniem lewych certyfikatów, fałszowania danych w internecie, bicia sprzedawców etc. Na szczęście u mnie w firmie żaden przygłup nie fiknie. Nie chcesz dostosować się do zasad.. wylatujesz. Mam porządek i spokój. Polecam innym przedsiębiorcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata Tadla jeszcze nie tak dawno temu stwierdziła, że "to niezaszczepieni leżą w szpitalach". No cóż.. sama padła ofiarą propagandy żymian. DEBILI przed kamerami tefaupe i tefauen nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2021 sadzilem ze to pechowy rok dla dziennikarzy .lsjkujacych szpryce, ale 2022 dopiero co sie rozkreca a tu juz kilkunastu trafionych eliksirem... satan schwaba zjada swoich wyznawców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata Tadla jeszcze nie tak dawno temu stwierdziła, że "to niezaszczepieni leżą w szpitalach". No cóż.. sama padła ofiarą propagandy żymian.  DEBILI przed kamerami tefaupe i tefauen nie brakuje.
  • Celowo zaraziła się koronawirusem, aby uniknąć obostrzeń. Nie chciała się szczepić. "Udusiła się w jakieś 10 minut"
  • ***s://wyborcza.pl/7,113768,28013119,czesi-wstrzasnieci-smiercia-piosenkarki-miala-celowo-zarazic.html#aoh=16425237488827 
  • Czego wszystkim antyszczepom życzę z całego serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jpd... nawet manekin jest na zdjęciu tytułowym...  ale ludziom ryją mózgownicę...
 Aha. To już nie statyści, tylko manekiny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKRZEPICA W NODZE KAMA STOChA MOWI WSZYSTKO.... PSYCHOPACI Z ELILSIREM ZABIJAJA LUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKRZEPICA W NODZE KAMA STOChA MOWI WSZYSTKO.... PSYCHOPACI Z ELILSIREM ZABIJAJA LUDZI
 Ja wiem, że jesteś zbyt tępy żeby to zrozumieć, ale może ktoś kto czyta te twoje wymiociny, przejrzy na oczy.
  • Zakrzepica to nie to samo co opuchlizna, siniaki i wybroczyny.
  • Nawet jeśli zakrzepica wystąpiła, to szczepionka nie jest jedyną, ani nawet główną przyczyną powstawania zakrzepicy.
  • Najczęstsze przyczyny wystąpienia zakrzepicy żył głębokich to urazy, operacje i zabiegi ortopedyczne. (Która z tych przyczyn wystąpiła u Stocha) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...