Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupujemy mieszkanie

Utworzony przez sprawdzam, 15 października 2009 r. o 14:40 Powrót do artykułu
wszystko trzeba sprawdzić, tylko najlepiej się robi, jak nas zaczyna sprawdzać bank i nici z kredytu. wtedy pozostaje dombank, który może i ma wyższe koszty kredytu, ale przede wszystkim dostępność jest na wysokim poziomie, między innymi dlatego, że akceptują różne formy dochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagraniczne dochody też akceptują?a konkretnie takie z samozatrudnienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pojechałeś po bandzie teraz:) Nie wiem jak jest przy samozatrudnieniu, ale ja pracujac za granica dostałem właśnie w dombanku, mimio ze kontrakt mam na czas okreslony tylko. Sprobuj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym kupiś mieszkanko w poznaniu, gdzie iść po kredyt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie iść po kredyt na mieszkanko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnóstwo przy tym różnego rodzaju zawiłości, mi pomógł facet z Open Finance i myślę, że wizyta u doradcy to najlepszy pomysł przed podjęciem decyzji o zakupie mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze - kupujcie od razu mieszkania z takim metrażem, który pozwala na swobodne korzystanie. Inna sprawa - teraz na rynku dostępne są takie okazje, że szkoda nie skorzystać. 120 metrów połączone takimi schodami - http://www.schodyprudlik.pl/ za 250 tysięcy? To realne - trzeba tylko ostro negocjować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...