Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ten bar istnieje już 25 lat. Na brak klientów nigdy nie narzekał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2019 r. o 12:57 Powrót do artykułu
Nie wiem czy wegetarianizm stosowany np. wobec małych dzieci jest zdrowy, przecież pozbawianie organizmu mięsa spowoduje, że dziecko będzie miało nieprawidlowy organizm np. mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek jest naczelnym drapieżnikiem i mięsożercą, powinien jeść mięso
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bar Pośpiech przy ulicy Lubartowskiej działa chyba dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bez podstawowej wiedzy może to być problemem. Jakiś 1 mld ludzi jest wegetarianami i się ma dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Dziękuję za smaczną michę i życzę kolejnych lat działalności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki nim przetrwałem studia w latach 90. Kto jeszcze pamięta Stefana, który wiele lat tam stał za ladą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wegetarianizm stosowany np. wobec małych dzieci jest zdrowy, przecież pozbawianie organizmu mięsa spowoduje, że dziecko będzie miało nieprawidlowy organizm np. mózg.
 Nieprawda. Wystarczy poczytać.  ***s://***poradnikzdrowie.pl/diety-i-zywienie/diety/czy-wegetarianizm-jest-dobry-dla-dziecka-dziecko-na-diecie-wegetarians-aa-DUEe-zSH5-sPF4.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki nim przetrwałem studia w latach 90. Kto jeszcze pamięta Stefana, który wiele lat tam stał za ladą?
 Hej, ja pamiętam :DD Teraz pracuje jako fizjoterapeuta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze falafele w picie jakie jadłem!! Oby jeszcze następne 25 lat przed wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan to był Gość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zrezygnujcie z plastikowych opakowań :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje z okazji jubileuszu :) cieszę się, że mają Państwo zamiar zrezygnować z plastiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję!!! Dzięki Wam nie chodziłam głośna na studiach! Tu przychodziłam na wegerandki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję!!! Dzięki Wam nie chodziłam głodna na studiach! Tu przychodziłam na wegerandki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Stefana, jesli to czyta. Bardzo pozytywny gość! Dawno nie jadłam u Wegeterianina (zmiana miejsca pracy) - czas wpaśc z wizytą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę dobre jedzenie, np. sojowe z kaszą i surówką, zupy wszelakie, świeże soki i oczywiście najlepsze falafele. Mierziły mnie jednak te plastiki, ale skoro ma się to zmienić, to będzie naprawdę super. Noo i oczywiście Stefanek za ladą... Klimat po prostu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam przychodziłam dla jedzenia i Stefana, trochę się w nim kochałam :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajne miejsce, można tam zjeść tanio i zdrowo.Korzystalam z tej kuchni wiele razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...