Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ma 25 lat a wygląda jak 12-letni chłopiec. "To takie więzienie, w którym od lat tkwię"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2018 r. o 10:13 Powrót do artykułu
i jak zwykle jak to w Polsce, ludzie zanim chłopakowi pomóc, to tylko dołują..wyładowując swoje na nim kompleksiki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki katolicki kraj a nie chce pomóc temu człowiekowi! Lepiej karmić Rydzyka, dawac sobie niezliczone premie i dodatki??? Pewnie ze dla tych cholernych pisowcow lepiej! Kaczyński obyś cierpiał jak ten chłopak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE POMOC KOSCIOLA CZY PANSTWA? Po co kolejne majbachy dla Rydzyka? Pomoc w cieprieniu swojemu blizniemu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki katolicki kraj a nie chce pomóc temu człowiekowi! Lepiej karmić Rydzyka, dawac sobie niezliczone premie i dodatki??? Pewnie ze dla tych cholernych pisowcow lepiej! Kaczyński obyś cierpiał jak ten chłopak!
 A Ty ile dales po przeczytaniu artykulu ?  Zapewne wilekie 0. I jeszcze robisz za trola. Bardzo to przykre - gdy problemy czlowieka sprowadzane sa do dyskusji o kosciele i polityce. Zacznij od siebie poprawe swiata - zrob cos.  Pochawal sie sowja postawą. Czekamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co na to lewicowe organizacje przepuszczające setki milionów na lansowaną przez siebie walkę z ksenofobią, homofobią, czy wyimaginowanym rasizmem, a wszystko dla dobra ludzkości? Nie macie grosza na prawdziwą walkę o lepsze życie człowieka? Czyżby nie zasługiwał, bo nie wpisuje się w wąskie ramy LBGT+QWERTY i coś tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja choroba dopadła mnie w wieku gdy miałam okolo 27 lat (teraz mam 46). Początkowo lekarze twierdzili, że to problem z kręgosłupem. Po długim diagnozowaniu okazało się, że to genetyka... Nie jest to śmiertelna choroba ale w miarę postępów utrudniająca życie. Mam kłopoty z chodzeniem, poruszam się z pomocą kuli... Nie mogłam się pogodzić z tym, trafiłam do psychologa... Było raz lepiej raz gorzej, ten strach co będzie dalej, jak sobie będę radzić... W lipcu tego roku obejrzałam program o Tomku w tv, przez przypadek. Coś we mnie się zmieniło, zrozumiałam, że tylko sami jesteśmy w stanie sobie pomóc, przechodząc na odpowiednie myślenie. 5 lat pracy z psychologiem, potem ten program o Tomku był jak kropka nad "i". Tomku trzymaj się dzielnie, pomogłeś mi jak nikt inny :-) dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...