Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc w Mam Talent. Chce wygrać, by mieć nowy dom (wideo)

Utworzony przez Gość, 24 października 2010 r. o 18:21 Powrót do artykułu
dziecko buduje dom rodzicom, a czy to nie powinno być odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziecko buduje dom rodzicom, a czy to nie powinno być odwrotnie
Jeżeli rodziców nie stać to jakim cudem mają jej wyczarować warunki do nauki, do ćwiczenia śpiewu? Widać że jak na 11 lat Dziewczynka jest bardzo dojrzała, inteligentna, myśli przede wszystkim o swojej przyszlości, nie traktuje talentu jako chęci pokazania się w Polsce, tylko jako pasję, jako coś, co kocha robić Bardzo bym chciała, żebyś wygrała ten program i spełniła swoje wszystkie marzenia, życzę Ci tego z całego serca:) Mam nadzieję, że w finale pokażesz nam, że wspaniale potrafisz zaśpiewać piosenki o weselszym charakterze:) POWODZENIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta druga to rzeczywiście dziewczynka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziuniu wygrasz program "MAM TALENT", spełnisz swoje marzenia i będzie wszystko OK! Z całego serca ci tego życzę! Głowa do góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak myślicie skąd ten repertuar przecież to piosenki z jej życia , albo z pragnień jakie ma ta dziewczyna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/magda-welc-w-polfinale-mam-talent-t39376/page__st__20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu śpiewasz cudnie życzę Ci wygranej cała moja rodzina głosuje na ciebie całuski pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MADZIU jesteś piękna i pięknie śpiewasz!!!! życzę CI I miejsca!!!Gdy słucham piosenki "nie żałuję" w TWOIM wykonaniu zawsze popłaczę się a słucham ją kilka razy dziennie. JESTEŚ WIELKA ARTYSTKA - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Występ super, myślę że piosenka zbyt dojrzała, ale wokalistka sobie poradziła i wyszło super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie juz nie przesadzajcie z tym słodzeniem, wcale nie ma takiego zajebistego głosu, powiedziałbym, że przeciętny, czy na codzien z checia byscie slyszeli ja w radiu? bo ja nie, ma strasznie męski głos.. nie podoba mi sie ani troche, w idolu było o wiele lepszych wokalistów i nie wygrali.. zostawili ją tylko z tego względu, żeby ludzie glosowali i nabijali kase tvn-owi :/ bo wiekszosc bab wzruszy i wysle smsa... Skoro nie planuje wygranej przeznaczyć na swój rozwój tylko na budowe domu (co pochłonełoby raczej wszystkie pieniadze - kto wie ile kosztuje budowa ten sie ze mna zgodzi) to po co w ogole bylo pakowac sie do takiego programu? Tu chodzi o pomoc w rozwinieciu talentu, ewentualnie promocji tejze osoby, a z nia byloby tak, ze kazdy by nagle o niej zapomnial... Malo to juz utalentowanych dzieci bylo w programach i ani sladu po nich??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem Twoich występów.Na pewno zagłosuję na Ciebie w finale(nie głosuję nigdy w żadnych konkursach). Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wielkim wrażeniem! Wrażliwość i dojrzałość dziecka,które odbieram jak osobę w pełni uformowaną.Mogę Ciebie Słoneczko porównać do pięknego kwiatu, którego płatki są z diamentów.Życzę Ci szczęścia i tego wszystkiego, co tylko Tobie jest najlepsze!"Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak nie mieć talentu zaśpiewać jakieś smuty, przy czym jeszcze się rozpłakać i mówiąc kolokwialnie "brać wszystkich pod ch*j". Skoro tak wspaniale potrafi śpiewać to niech tym zarobi na życie itp. a nie szopke odstawia. KICZ KICZ KICZ NO ALE JAK TU DZIECKU ODMÓWIĆ NA WIZJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coorno napisał:
nie ma to jak nie mieć talentu zaśpiewać jakieś smuty, przy czym jeszcze się rozpłakać i mówiąc kolokwialnie "brać wszystkich pod ch*j". Skoro tak wspaniale potrafi śpiewać to niech tym zarobi na życie itp. a nie szopke odstawia. KICZ KICZ KICZ NO ALE JAK TU DZIECKU ODMÓWIĆ NA WIZJI
rozumiem, że to jest prowokacja? Bo jeśli nie, współczuję serdecznie podejścia do życia! Niewątpliwie dziewczynka talent ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coorno napisał:
nie ma to jak nie mieć talentu zaśpiewać jakieś smuty, przy czym jeszcze się rozpłakać i mówiąc kolokwialnie "brać wszystkich pod ch*j". Skoro tak wspaniale potrafi śpiewać to niech tym zarobi na życie itp. a nie szopke odstawia. KICZ KICZ KICZ NO ALE JAK TU DZIECKU ODMÓWIĆ NA WIZJI
Typowy POLAK- zazdrość zżera! To takie POLSKIE! Jeżeli 6 milionom ludzi by się to nie podobało to by na nią nie głosowali i by nie przeszła! Zaśpiewaj lepiej, oceniać to każdy potrafi. MADZIU TRZYMAM KCIUKI:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Magdo! W wyborze piosenki do finału niech Pani weźmie pod rozwagę utwór Małgorzaty Ostrowskiej "Rzeka we mnie" Da pani czadu aż wszyscy z krzeseł pospadają. Ze swoim talentem poradzi sobie z tą piosenką.... Będzie wspaniale!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne... branie ludzi na litość bo dziecko chce dom...było wiele ludzi z lepszym głosem i talentem a tu... rodzice wyślą dziecko żeby im kasę wygrało... mentalność ludzka nie zna głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Talent dziecko ma, ale ta Malinowska jest o niebo lepsza. I to jej życzę wygranej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego sie szykanuje tych, ktorym sie wystep magdy ani troche nie podoba? od razu zazdrosc, glupota itp.. chyba kazdy ma cos do powiedzenia i własny gust wg. którego ocenia występ? prawda jest taka, że bierze smutne poważne piosenki żeby ludzi i jury wziac pod włos, a poprzedników negatywnie oceniających jej występ popieram jak najbardziej, bywały juz lepsze talenty wokalne.. ja bym generalnie był za tym żeby nie przyjmowali takich osób do programu które spiewaja czy tancza, bo taki talent ma wiele osob i obecnie nie jest to nic nadzwykłego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pani Ania nie zna sytuacji tej rodziny to niech się nie odzywa. Skoro dziecko ma pragnienie własnego pokoju, to co w tym złego. Nie każde dziecko to ma. Jak zwykle polska zazdrość gra pierwsze skrzypce. Trochę zrozumienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...