Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

24 października 2010 r.
17:58
Edytuj ten wpis

Magda Welc w Mam Talent. Chce wygrać, by mieć nowy dom (wideo)

1 40 A A

Magda Welc weszła do finału Mam Talent. Jeśli uda jej się wygrać w popularnym programie TVN to zdobyte pieniądze przeznaczy na budowę nowego domu. Chce też pomóc chorym dzieciom ze swojej rodziny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
11-letnia Magdalena Welc z Niedrzwicy Dużej przez castingi do programu TVN "Mam talent” przeszła jak burza. Trafiła do szczęśliwej "40” i w sobotę wystąpiła na żywo podczas pierwszego z pięciu półfinałów. Na scenę wyszła jako ostatnia. Zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Dżem "Do kołyski”.

Publiczność była zachwycona. Dziewczynka dostała owacje na stojąco. Występ spodobał się również jurorom. – Ja Cię kocham – stwierdziła Małgorzata Foremniak.

Po fali zachwytów padło kilka słów krytyki. Jurorzy stwierdzili, że jak na tak młody wiek Magda śpiewa zbyt poważne utwory. Sugerowali, aby w finale sięgnęła po coś weselszego. – Była tutaj kiedyś taka dziewczynka, która uśmierciła nasz entuzjazm swoimi śmiertelnie poważnymi piosenkami. Ty niestety zrobiłaś to samo – stwierdziła Agnieszka Chylińska. Ale od razu dodała. – Nie zmienia to jednak faktu, że za twoim głosem się tęskni.

– Wolałbym, żebyś poszła za jasną stroną, a nie mierzyła się z pomnikami – podsumował występ dziewczynki Kuba Wojewódzki. Jednocześnie stwierdził, że Magda była "najjaśniejszym punktem pierwszego półfinału”.

Telewidzowie nie mieli wątpliwości. 11-latka z Niedrzwicy dostała najwięcej sms-ów. – Bałam się, że przez to, że występowałam ostatnia, to będzie zbyt mało czasu, żeby na mnie zagłosować – opowiada 11-latka.

Do studia w Warszawie przyjechała razem z mamą. – Jestem bardzo szczęśliwa. Wiadomość, że Magda jest w finale jeszcze do mnie, tak naprawdę, nie dotarła – mówi Barbara Welc.

Drugą finalistką "Mam Talent” została Patrycja Malinowska. W niedzielę obie dziewczynki gościły w programie "Dzień Dobry TVN”. Współprowadząca program zdradziła, że występowi Magdy towarzyszyły wielkie emocje również za kulisami. – Kiedy śpiewałaś panie manicurzystki płakały – mówi Kinga Rusin.

Kolejny raz Magdę zobaczymy na scenie za pięć tygodni w finale "Mam talent”. Stawką jest 300 tys. złotych. Co zrobi z nagrodą jeśli wygra show? – Chciałabym, aby rodzice zbudowali nowy dom, a ja kontynuowałabym naukę śpiewu. Pomogłabym też chorym dzieciom z mojej rodziny – mówi dziewczynka.

Magda Welc w finale Mam Talent. Dżem - "Do kołyski"




Tancerze z Lublina też przeszli

Magda Welc nie jest jedyną osobą z naszego województwa, która zakwalifikowała się do półfinału "Mam talent”. O główną nagrodę będą walczyć też tancerze z grupy Studio Tańca UDS z Lublina.

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MagdaTheBest / 8 lutego 2011 o 18:33
0
[quote name='realista' timestamp='1287945377' post='367034']
wezcie juz nie przesadzajcie z tym słodzeniem, wcale nie ma takiego zajebistego głosu, powiedziałbym, że przeciętny, czy na codzien z checia byscie slyszeli ja w radiu? bo ja nie, ma strasznie męski głos.. nie podoba mi sie ani troche, w idolu było o wiele lepszych wokalistów i nie wygrali.. zostawili ją tylko z tego względu, żeby ludzie glosowali i nabijali kase tvn-owi :/ bo wiekszosc bab wzruszy i wysle smsa... Skoro nie planuje wygranej przeznaczyć na swój rozwój tylko na budowe domu (co pochłonełoby raczej wszystkie pieniadze - kto wie ile kosztuje budowa ten sie ze mna zgodzi) to po co w ogole bylo pakowac sie do takiego programu? Tu chodzi o pomoc w rozwinieciu talentu, ewentualnie promocji tejze osoby, a z nia byloby tak, ze kazdy by nagle o niej zapomnial... Malo to juz utalentowanych dzieci bylo w programach i ani sladu po nich??
[/quote]
Polska to straszny kraj! Takie siedlisko małych, zawistnych ludzików jak ty śmieciu! Sam pewnie nigdy nic nie osiągnąłeś i innym majchętniej byś to uniemożliwił. Potrafisz tylko wszystkich obrażać - "większość bab" itd. A ty kim niby jesteś!? Widzisz, Magda wygrała! Takim gnojom jak ty na pohybel. Tak, chcemy jej słuchać w radio, w telewizji, w internecie i na koncertach! ONA MA WIELKI TALENT i będzie dla nas śpiewać przez wiele, wiele lat.A twoje uzdolnione dzieci, po których nie ma śladu... No cóż, były "za chude w uszach"! Magda was wszystkich wyprzedziła o 5 dlugości i pokazała gdzie wasze miejsce. To ona będzie rozdawać karty!
[quote name='realista' timestamp='1287945377' post='367034']
wezcie juz nie przesadzajcie z tym słodzeniem, wcale nie ma takiego zajebistego głosu, powiedziałbym, że przeciętny, czy na codzien z checia byscie slyszeli ja w radiu? bo ja nie, ma strasznie męski głos.. nie podoba mi sie ani troche, w idolu było o wiele lepszych wokalistów i nie wygrali.. zostawili ją tylko z tego względu, żeby ludzie glosowali i nabijali kase tvn-owi :/ bo wiekszosc bab wzruszy i wysle smsa... Skoro nie planuje wygranej przeznaczyć... rozwiń
Avatar
Izka / 28 listopada 2010 o 18:49
0
[quote name='marek' timestamp='1290899359' post='392593']
Widzisz wyszło szkoda że niemasz talentu do śpiewania tylko do klikania
[/quote]
Ja nie mówię o tym, że ja mam talent... Powiedziałam tylkoże nie podoba mi się jak śpiewa, a to dlatego że widzę ją w innym repertuarze. Pozatym to jest moje zdanie, więc proszę Cię abyś go nie podwarzał.
Avatar
klaudia / 28 listopada 2010 o 12:22
0
żal
Avatar
marek / 28 listopada 2010 o 00:09
0
[quote name='Izka' timestamp='1290893307' post='392425']
Sory, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii... Mówię nie podoba mi się, to niby znaczy "zazdrość mnie zżera". Ludzie zazdrość to zżera was... Jak będziecie tak słodzić to myślicie że coś z tego wyjdzie?
[/quote]
Widzisz wyszło szkoda że niemasz talentu do śpiewania tylko do klikania
Avatar
marek / 28 listopada 2010 o 00:05
0
Rozbawiają mnie znawcy muzyki kiedy twierdzą o załamywaniu głosu zapewne nawet w 1% nie potraficie tego powielić i piosenek Anny ale pisząc na portalach jesteście znawcami super HAHAHHA
Avatar
marek110975 / 27 listopada 2010 o 23:48
0
[quote name='Gość' timestamp='1287937317' post='366959']
dziecko buduje dom rodzicom, a czy to nie powinno być odwrotnie
[/quote]
Gratulacje w 200% stanełaś na wysokości zadania wkońcu coś wygrało w naszum języku nie uykrywam nie piosenka ale głoos 11 letniej dziewczynki wygrał

co do wypowiedzi o domu mamy doczynienia zkimś komu rodzice wybudowali dom i nawet nie wie co to jest nie mieć własnego domu jeśli macie dom to kochajcie rodziców bo czasy komuny nie pozwalały wybić się ludziom chyba że takim jak wy dostaliście pewnie dom od rodziców gdzie rodzice wykręcili politycznie i chamsko numer takim ludziom jak rodzice Madzi stąd wasze zdziwienie na budowę domu dla rodziców
[quote name='Gość' timestamp='1287937317' post='366959']
dziecko buduje dom rodzicom, a czy to nie powinno być odwrotnie
[/quote]
Gratulacje w 200% stanełaś na wysokości zadania wkońcu coś wygrało w naszum języku nie uykrywam nie piosenka ale głoos 11 letniej dziewczynki wygrał

co do wypowiedzi o domu mamy doczynienia zkimś komu rodzice wybudowali dom i nawet nie wie co to jest nie mieć własnego domu jeśli macie dom to kochajcie rodziców bo czasy komuny nie pozwalały wybić się ludziom ... rozwiń
Avatar
Izka / 27 listopada 2010 o 22:28
0
Sory, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii... Mówię nie podoba mi się, to niby znaczy "zazdrość mnie zżera". Ludzie zazdrość to zżera was... Jak będziecie tak słodzić to myślicie że coś z tego wyjdzie?
Avatar
anciak / 4 listopada 2010 o 16:32
0
http://magdawelc.tnb.pl/news.php
Avatar
EeLlWwIiSs / 29 października 2010 o 17:27
0
Pomijajac fakt talentu dziewczynki, jak moga mowic o Rysku R. skoro on zamrl o wiele wczesniej niz powstala ta piosenka i uznawac cos z 2004 roku za "pomnik"... Balcar to napisal nie Rysiek.
Avatar
axa / 26 października 2010 o 13:31
0
[quote name='Ania' date='24 październik 2010 - 23:36 ' timestamp='1287956172' post='367150']
żałosne... branie ludzi na litość bo dziecko chce dom...było wiele ludzi z lepszym głosem i talentem a tu... rodzice wyślą dziecko żeby im kasę wygrało... mentalność ludzka nie zna głupoty[/quote]
Ooooo-jakieś nowe mądrości ludowe widzę...!Zawsze myślałam,że przysłowie brzmi:głupota ludzka nie zna granic"(?)

Magda spełnia swe marzenia,chce śpiewać,chce mieć swój pokój,chce pomóc rodzicom-czy to źle?Zakładając (czysto hipotetycznie),że wygra-czy dla Pani,Pani Aniu to będzie jakiś problem?Bo dla mnie nie....!Nawet będę na Nią głosować.
[quote name='Ania' date='24 październik 2010 - 23:36 ' timestamp='1287956172' post='367150']
żałosne... branie ludzi na litość bo dziecko chce dom...było wiele ludzi z lepszym głosem i talentem a tu... rodzice wyślą dziecko żeby im kasę wygrało... mentalność ludzka nie zna głupoty[/quote]
Ooooo-jakieś nowe mądrości ludowe widzę...!Zawsze myślałam,że przysłowie brzmi:głupota ludzka nie zna granic"(?)

Magda spełnia swe marzenia,chce śpiewać,chce mieć swój pokój... rozwiń
Avatar
MagdaTheBest / 8 lutego 2011 o 18:33
0
[quote name='realista' timestamp='1287945377' post='367034']
wezcie juz nie przesadzajcie z tym słodzeniem, wcale nie ma takiego zajebistego głosu, powiedziałbym, że przeciętny, czy na codzien z checia byscie slyszeli ja w radiu? bo ja nie, ma strasznie męski głos.. nie podoba mi sie ani troche, w idolu było o wiele lepszych wokalistów i nie wygrali.. zostawili ją tylko z tego względu, żeby ludzie glosowali i nabijali kase tvn-owi :/ bo wiekszosc bab wzruszy i wysle smsa... Skoro nie planuje wygranej przeznaczyć na swój rozwój tylko na budowe domu (co pochłonełoby raczej wszystkie pieniadze - kto wie ile kosztuje budowa ten sie ze mna zgodzi) to po co w ogole bylo pakowac sie do takiego programu? Tu chodzi o pomoc w rozwinieciu talentu, ewentualnie promocji tejze osoby, a z nia byloby tak, ze kazdy by nagle o niej zapomnial... Malo to juz utalentowanych dzieci bylo w programach i ani sladu po nich??
[/quote]
Polska to straszny kraj! Takie siedlisko małych, zawistnych ludzików jak ty śmieciu! Sam pewnie nigdy nic nie osiągnąłeś i innym majchętniej byś to uniemożliwił. Potrafisz tylko wszystkich obrażać - "większość bab" itd. A ty kim niby jesteś!? Widzisz, Magda wygrała! Takim gnojom jak ty na pohybel. Tak, chcemy jej słuchać w radio, w telewizji, w internecie i na koncertach! ONA MA WIELKI TALENT i będzie dla nas śpiewać przez wiele, wiele lat.A twoje uzdolnione dzieci, po których nie ma śladu... No cóż, były "za chude w uszach"! Magda was wszystkich wyprzedziła o 5 dlugości i pokazała gdzie wasze miejsce. To ona będzie rozdawać karty!
[quote name='realista' timestamp='1287945377' post='367034']
wezcie juz nie przesadzajcie z tym słodzeniem, wcale nie ma takiego zajebistego głosu, powiedziałbym, że przeciętny, czy na codzien z checia byscie slyszeli ja w radiu? bo ja nie, ma strasznie męski głos.. nie podoba mi sie ani troche, w idolu było o wiele lepszych wokalistów i nie wygrali.. zostawili ją tylko z tego względu, żeby ludzie glosowali i nabijali kase tvn-owi :/ bo wiekszosc bab wzruszy i wysle smsa... Skoro nie planuje wygranej przeznaczyć... rozwiń
Avatar
Izka / 28 listopada 2010 o 18:49
0
[quote name='marek' timestamp='1290899359' post='392593']
Widzisz wyszło szkoda że niemasz talentu do śpiewania tylko do klikania
[/quote]
Ja nie mówię o tym, że ja mam talent... Powiedziałam tylkoże nie podoba mi się jak śpiewa, a to dlatego że widzę ją w innym repertuarze. Pozatym to jest moje zdanie, więc proszę Cię abyś go nie podwarzał.
Avatar
klaudia / 28 listopada 2010 o 12:22
0
żal
Avatar
marek / 28 listopada 2010 o 00:09
0
[quote name='Izka' timestamp='1290893307' post='392425']
Sory, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii... Mówię nie podoba mi się, to niby znaczy "zazdrość mnie zżera". Ludzie zazdrość to zżera was... Jak będziecie tak słodzić to myślicie że coś z tego wyjdzie?
[/quote]
Widzisz wyszło szkoda że niemasz talentu do śpiewania tylko do klikania
Avatar
marek / 28 listopada 2010 o 00:05
0
Rozbawiają mnie znawcy muzyki kiedy twierdzą o załamywaniu głosu zapewne nawet w 1% nie potraficie tego powielić i piosenek Anny ale pisząc na portalach jesteście znawcami super HAHAHHA
Avatar
marek110975 / 27 listopada 2010 o 23:48
0
[quote name='Gość' timestamp='1287937317' post='366959']
dziecko buduje dom rodzicom, a czy to nie powinno być odwrotnie
[/quote]
Gratulacje w 200% stanełaś na wysokości zadania wkońcu coś wygrało w naszum języku nie uykrywam nie piosenka ale głoos 11 letniej dziewczynki wygrał

co do wypowiedzi o domu mamy doczynienia zkimś komu rodzice wybudowali dom i nawet nie wie co to jest nie mieć własnego domu jeśli macie dom to kochajcie rodziców bo czasy komuny nie pozwalały wybić się ludziom chyba że takim jak wy dostaliście pewnie dom od rodziców gdzie rodzice wykręcili politycznie i chamsko numer takim ludziom jak rodzice Madzi stąd wasze zdziwienie na budowę domu dla rodziców
[quote name='Gość' timestamp='1287937317' post='366959']
dziecko buduje dom rodzicom, a czy to nie powinno być odwrotnie
[/quote]
Gratulacje w 200% stanełaś na wysokości zadania wkońcu coś wygrało w naszum języku nie uykrywam nie piosenka ale głoos 11 letniej dziewczynki wygrał

co do wypowiedzi o domu mamy doczynienia zkimś komu rodzice wybudowali dom i nawet nie wie co to jest nie mieć własnego domu jeśli macie dom to kochajcie rodziców bo czasy komuny nie pozwalały wybić się ludziom ... rozwiń
Avatar
Izka / 27 listopada 2010 o 22:28
0
Sory, ale każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii... Mówię nie podoba mi się, to niby znaczy "zazdrość mnie zżera". Ludzie zazdrość to zżera was... Jak będziecie tak słodzić to myślicie że coś z tego wyjdzie?
Avatar
anciak / 4 listopada 2010 o 16:32
0
http://magdawelc.tnb.pl/news.php
Avatar
EeLlWwIiSs / 29 października 2010 o 17:27
0
Pomijajac fakt talentu dziewczynki, jak moga mowic o Rysku R. skoro on zamrl o wiele wczesniej niz powstala ta piosenka i uznawac cos z 2004 roku za "pomnik"... Balcar to napisal nie Rysiek.
Avatar
axa / 26 października 2010 o 13:31
0
[quote name='Ania' date='24 październik 2010 - 23:36 ' timestamp='1287956172' post='367150']
żałosne... branie ludzi na litość bo dziecko chce dom...było wiele ludzi z lepszym głosem i talentem a tu... rodzice wyślą dziecko żeby im kasę wygrało... mentalność ludzka nie zna głupoty[/quote]
Ooooo-jakieś nowe mądrości ludowe widzę...!Zawsze myślałam,że przysłowie brzmi:głupota ludzka nie zna granic"(?)

Magda spełnia swe marzenia,chce śpiewać,chce mieć swój pokój,chce pomóc rodzicom-czy to źle?Zakładając (czysto hipotetycznie),że wygra-czy dla Pani,Pani Aniu to będzie jakiś problem?Bo dla mnie nie....!Nawet będę na Nią głosować.
[quote name='Ania' date='24 październik 2010 - 23:36 ' timestamp='1287956172' post='367150']
żałosne... branie ludzi na litość bo dziecko chce dom...było wiele ludzi z lepszym głosem i talentem a tu... rodzice wyślą dziecko żeby im kasę wygrało... mentalność ludzka nie zna głupoty[/quote]
Ooooo-jakieś nowe mądrości ludowe widzę...!Zawsze myślałam,że przysłowie brzmi:głupota ludzka nie zna granic"(?)

Magda spełnia swe marzenia,chce śpiewać,chce mieć swój pokój... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 70 10

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 19 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!