Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto Kock postawiło na aktywność, a Ty?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2019 r. o 11:14 Powrót do artykułu
Drogi trzeba robić a nie bawić się w placyki dla nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Krakowie już ponad rok temu postawili prawie identyczny zestaw w ilości 6 maszyn i już powoli coraz więcej osób by chciało żeby dokupiono pozostały komplet maszyn tego producenta, a przynajmniej na pewno ławeczkę do wyciskania w leżeniu 220 kg, maszynę do bicepsów w siedzeniu, maszynę do wyciskania na klatkę stojąc 150 kg, maszynę stojącą symulującą rozpiętki, maszynę do wyciskania na barki , maszynę na mięśnie brzucha. Poniżej jest oryginalna stronka tego producenta od którego maszyny bierze Polski przedstawiciel gdzie są dostępne 3 serie tych maszyn, z tego co ostatnio przeglądałem w internecie to w Europie aktualnie najwięcej biorą z tej najbardziej profesjonalnej serii Light : ***streetbarbell.com/streetbarbell-light/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na ........PiS , od nowego roku idę do wieczorowego liceum. 3 miesiące i mam maturę a potem sołtys wystawi mnie na wybory do rady miasta no a tak za 3 lata to już będę posłem tak jak jeden z naszej gminy co to te same liceum co ja kończył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzcie temu satrapie, pieprzy trzy po trzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa. Widziałem jak ćwiczą, setka po setce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...