Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Modne garnitury ślubne – sprawdź najnowsze trendy!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2019 r. o 13:31 Powrót do artykułu
1. gajer zwykły - wielorazowy, 2. ślubny - kilkurazowy (w wersji ortodox patrz pk.3), 3. do trumny - jednorazowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem fanem garniturów szytych na miarę. Większość mojej kolekcji uszyta jest w atelier Vratelli gdzie pracują wspaniali krawcy, którzy szyja z pasją. Każdy mój garnitur jest do mnie idealnie dopasowany, świetne leży i jest wykonany z najwyższej jakości tkanin, dzięki czemu moje ciało oddycha. Co więcej, projektantka wie, co w danym momencie jest modne i przenosi to do swoich prac. Także w pracy nie dość, że prezentuję się bardzo profesjonalnie, to dodatkowo jestem trendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnitur ślubny musi być idealny, dlatego ze swojego doświadczenia polecam udanie się do projektanta i krawca, którzy znają się na tym najlepiej. Dla mnie pracownicy Vratelli zaprojektowali i uszyli świetny garnitur, w którym czułem się bardzo dobrze na swoim ślubie i weselu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...