Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NFZ uspokaja: Będzie więcej kontraktów

Utworzony przez .., 7 stycznia 2011 r. o 17:51 Powrót do artykułu
Firma Arion która wydzierzawiła szpital w Biłgoraju na 25 lat otrzymała kontrakt podając niepracujacych w szpitalu lekarzy ,którzy zostali zwolnieni lub sami odeszli.Szpital bez lekarzy otrzymał korzystny kontrakt.Nikt na tą sytuację nie reaguje.Szpital w Tarnogrodzie przestał przyjmować chorych. Jest przewidziany do likwidacji.Firma Arion otrzymała tez kontrakty na nieistniejace poradnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą stomatologią w szkołach, a właściwie teraz jej braku, to NFZ a szczególnie poprzedni dyrektor dał ciała. Co to za konkursy?, skoro były tak zrobione, by gabinety szkolne nie miały szans. A ja nie mam czasu na latanie po pracy wieczorem z 3 dzieci po przychodniach! Nie po to się płaci składki by jeszcze teraz biegać za tymi pieniędzmi i szukać przychodni i zapisywać się na wizyty! To pieniądze mają iść za pacjentem i to do szkół! Jak nowy dyrektor nie rozwiąże problemu to może być duży problem, bo ja i inni rodzice mamy prawo, by domagać się zdrowych systemów opieki medycznej! Jeśli decydenci tego nie rozumieją to mogą się zdrowo na tym przejechać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować N.F.Z. TO ZBĘDNY TFÓR ORAZ BANDA NIEROBÓW.TELKO SZKODZĄ ZWYKŁYM POLAKOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w tym tygodniu na leczeniu w swojej przychodni okulistycznej na Niecałej i dowiaduje się tam że nie będzie kontraktu na leczenie bo urzędnicy tak zdecydowali i normalnie się tak zdenerwowałem - że niby gdzie mam teraz szukać jak się tam leczyłem tyle lat? NO PYTAM SIĘ KTO TO DECYDUJE GDZIE MAM SIĘ LECZYĆ ŻEBY NIE TAM GDZIE JA SAM CHCĘ!!! TAM JEST PRZYCHODNIA TAM SĄ LEKARZE KTÓRYCH WYBRAŁEM I TAM SIĘ CHCĘ LECZYĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
Byłem w tym tygodniu na leczeniu w swojej przychodni okulistycznej na Niecałej i dowiaduje się tam że nie będzie kontraktu na leczenie bo urzędnicy tak zdecydowali i normalnie się tak zdenerwowałem - że niby gdzie mam teraz szukać jak się tam leczyłem tyle lat? NO PYTAM SIĘ KTO TO DECYDUJE GDZIE MAM SIĘ LECZYĆ ŻEBY NIE TAM GDZIE JA SAM CHCĘ!!! TAM JEST PRZYCHODNIA TAM SĄ LEKARZE KTÓRYCH WYBRAŁEM I TAM SIĘ CHCĘ LECZYĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ nie powinien istnieć.Pacjent powinien wybierać sam lekarza i jego ubezpieczenie powinno iść za nim do niego.Pośrednicy są najgorsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NFZ nie powinien istnieć.Pacjent powinien wybierać sam lekarza i jego ubezpieczenie powinno iść za nim do niego.Pośrednicy są najgorsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym co pokazał NFZ totalny brak kompetencji.Odwołać dyrektora NFZ nie nadaje się na to stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co NFZ zaproponował mieszkancom miasta i powiatu chełmskiego jest kompromitujace. Kardiolog w przychodni przyszpitalnej jest w 100 % lepszy od prywatnego gabinetu, który dostał kontrakt. Okulista w gabinecie super urzadzonym w przychodni samorzadowej to również więkwsze szanse na zapewnienie właśiwej opieki medycznej niż u innych prywatnie przyjmujacych medyków. Zgadzam się, ze po tym, co pokazał p.o. dyrektora, ten Pan nadaje sie tylko do odwołania z zajmowanego stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez względu na realia NFZ realizuje polityczną wizję przewodniej dziś siły Narodu jaką jest PO. Tak jak realizował gdy przewodnią siłą było SLD czy PIS. Po prostu ludzie z partyjnej nomenklatury zajmują stanowiska by relizować cele partii. Są inteligentni i jednocześnie ograniczeni do podejmowania decyzji narzuconej od góry. Gdzie jest miejsce dla zwykłych ludzi? Czy potrzebni są tylko na wybory? A jak ich zabraknie to kto będzie wybierał reprezentację Narodu w następnych wyborach? Stabilność i porządek prawny to podstawa Państwa.Dziś nie ma jednego i drugiego. Układy towarzyskie to recepta na dobry kontrakt. I kasa. Przy towarzyskich układach rzecz nie do udowodnienia lecz z logicznego punktu widzenia i standartu życia ważnych osób jedyna. Jak skończyła się sprawa b.dyr.ekon.PSK-4 Pana K. którego aresztowano za łapówki od firm farmaceutycznych,a awansował w chwili zatrzymania na Kanclerza b.AM dziś UM.. Jakoś cicho i spokojnie.Sprawę zamieciono pod dywan. Zaiste wzor dla lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wielu lat,od Października nie można skorzystać z wielu uslug medycznych ,bo "skończyły się limity". Styczeń, do połowy lutego trwają przepychanki kontraktowe i tym sposobem rok medyczny trwa nie 12 a 7,5 miesiąca.Ale jakoś składka w wysokości 9 % potrącana jest z moich poborów przez cały okrągły rok.Zastanawiam się czy ten burdel w ZOZ i NFZ nie jest komuś na rękę i dla kogoś nie jest opłacalny??????....co Pani o tym sądzi Pani KoPOcz.????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowy Fundusz Zdrowia w Lublinie nie podpisał kontraktu z Uzdrowiskiem w Nałęczowie na zabiegi fizjoterapeutyczne . Mieszkańców Nałeczowa odsyła się na zabiegi do Puław 34km odległych,Który chory Pacjent będzie w stanie dojechać ? To skandal!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że w NFZ w końcu ktoś pomyśli i zaczną działać wszystkie poradnie w szpitalu przy Al.Kraśnickiej.Jak to możliwe że te poradnie nie dostały kontraktu ? To szpital wojewódzki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do dyr.NFZ w Lublinie.Nie podpisał pan kontraktu na większość porad specjalistycznych dla SP ZOZ w KRASNYMSTAWIE. Do tej pory były wielkie problemy z dostępem do poradni specjalistycznych. np do neurologa ludzie stali w kolejkach /aby zarejestrować chorego/ od godz.4 rano. - często nie otrzymując numerka. Poradnie specjalistyczne przyjmowały pacjętów z całego powiatu krasnostawskiego. Gdzie teraz udać się na zaleconą kontrolę z pacjętem po udarze mózgu czy z problemami ortopedycznymi z odległych o 15 czy 20 km miejścowości wiejskich . tych ludzi nie stać na wynajmowanie taksówek , wcześniej jeżdzić i zarejestrować pacjęta a jeśli już uda to się zrobić to jechać na wizytę z pacjętem.Myślę, że władze NFZ w Lublinie nie mają problemów z dostępem swoim i swoich rodzin do świadczeń medycznych takich jakie stworzyły nam. Z drugiej strony po co mam ubezpieczenia ZUS skoro musimy bardzo często korzystać z prywatnych gabinetów, bo choroba to coś takiego PANIE DYREKTORZE NFZ co trzeba zdiagnozować w miarę szybko i podjąć właściwe leczenie- a o tym powinien Pan wiedzieć/?/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz dość: - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!) - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać. lub - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych bit.ly/1V80fUd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...