Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa płyta zespołu Bracia na liście bestsellerów

Utworzony przez malone, 3 stycznia 2010 r. o 13:25 Powrót do artykułu
ci kolesie są żenujący, ile można ślizgać sie na popularności ojca. nie nagrali zadnego sensownego przeboju a mimo to cały czas są lansowani. ja przeciez jest tylu utalentowanych muzyków tyle ze bez pleców. męczy mnie oglądanie takich grajków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole Disco POLO.a ci wielcy wykonawcy ogólnie grani są ŻAŁOŚNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacuś to znajomy Gośki Szpitun która była na etacie w tym brukowcu!!!taki lans!!! dla małolatów a Bracia i te rzekome przeboje to piosenki dla nastoletnich dziewcząt grane w komercyjnych radiach !!! w Trójce te ich przeboje skończyły w poczekalni listy i nikt tego chłamu nie puszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejne rzępolenie,którego nie można nazwać muzyką,totalna kicha ,cała ich "radosna twórczość" to zasługa tatusia,który też ostatnio nie wie kiedy ze sceny czas zejść i obstawia wszystkie chałtury jakie mu wpadną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można tak bez złośliwości? Nie chcesz nie słuchaj... A ja uważam, że chłopaki mają talent, gratuluje i życzę dalszych sukcesów. Płyta jest ok, szczególnie te mocniejsze kawałki jak "krzyczę", "obojętność", "SLY" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra nagrali płytę która jest dobra albo zła , ja tylko chciałem pokazać pewne układy i zależności ! menadzer jego żona jej kolega ...żeby gdzieś zagrać żeby napisali żeby puścili w radiu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jad się z was leje, masakra. Rzygać mi się chce jak czytam wasze wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla braci z wlkp .Zrobcie kariere taka jak ojcieca nawet wieksza tego wam zyczy henry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Sylwester~ napisał:
Jacuś to znajomy Gośki Szpitun która była na etacie w tym brukowcu!!!taki lans!!! dla małolatów a Bracia i te rzekome przeboje to piosenki dla nastoletnich dziewcząt grane w komercyjnych radiach !!! w Trójce te ich przeboje skończyły w poczekalni listy i nikt tego chłamu nie puszcza.
hmmm.. A wlasnie ze Trojka zostala przeze mnie przylapana w ostatnim tygodniu na graniu ich piosenki, "nie mow hop zanim nie przeskoczysz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to nie są żadne układy CZŁOWIEKU (?), tylko zwykłe wykorzystanie talentu pani Małgorzaty Szpitun w momencie, gdy chłopaki wolą tworzyć muzykę, choć teksty ich własne także się pojawiają. To takie dziwne, że chcą pracować z fajnymi, zdolnymi, znanymi sobie i zaufanymi ludźmi? Zastanów się zanim wylejesz swoje żale następnym razem. Komentarze o 'karierze dzięki ojcu' pozostawiam, bo już po prostu szkoda gadać... są ludzie, którzy jadą na nazwisku, oni zawsze z tym walczyli, a takie zarzuty są wobec nich bezpodstawne, ponieważ mają ogromny talent i tworzą świetny zespół razem z Tomkiem Gołębiem i Krzysztofem Patockim. Najlepszymi muzykami sesyjnymi w Polsce. Płyta jest baaaaaaaaardzo dobra i chwała im za to, że chce im się jeszcze próbować w tym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...