Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy odcinek S17 to "bubel"? Jest odpowiedź dyrektora lubelskiego oddziału GDDKiA

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2019 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Jak jechał rządową BMW 7 albo audi A8 z pneumatyką to faktycznie mógł nie odczuć różnicy. Po polu jakby takim autem jechał to też by różnicy nie odczuł - zwłaszcza, że nie swoje pieniądze na takie auto wydał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pani posłanko Marto Wcisło mam szacunek dla pani że pani jedyna broni na dziś tego terenu ,panie Adamczyk proszę nie rób idiotów z kierowców Lubelskiego ,Podkarpacia [oni też jadą tą drogą] czy sąsiadów z Ukrainy oni jadą b.często tą trasą to niech taką drogę wybudują na trasie do Krakowa czy Zakopanego to jest segregacje narodu ,co na to poseł Czarnek????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tamtędy ostatnio jechałem. Bez przesady dramatu niema. Może w starych trupach trzęsie ale jak ktoś ma sprawny w miarę nowy samochód to jedzie nornalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta nawierzchnia jeszcze się nie ułożyła dobrze. Ale rozumiem trzeba się czymś wykazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Allahu to jest "nasza przedstawicielska w stolicy na 4 lata?????" a co z żużlem-stadionem Pani Poseł już olany???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tamtędy ostatnio jechałem. Bez przesady dramatu niema. Może w starych trupach trzęsie ale jak ktoś ma sprawny w miarę nowy samochód to jedzie nornalnie
 dramatu ?? Trzęsie jak na patatajce przed remontem. Sorki, ale zrobiłem w ostatnim tygodniu ponad 2000km po Polsce, i od Wrocławia do Piotrkowa zatrzęsło mnie dwa razy, z Gdyni do Łodzi też 2-3 razy. Jak policzysz zębyna odcinku od Garwolina, pogadamy. Fajnie że jest, ale mówmy wprost, to bubel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta nawierzchnia jeszcze się nie ułożyła dobrze. Ale rozumiem trzeba się czymś wykazać.
 Ta, zwłaszcza betonowa w zimę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę dwa razy w tygodniu do Warszawy i rzeczywiście odczuwalne są drgania podczas jazdy pod zjeździe z obwodnicy Garwolina w kierunku Warszawy. Podobnie zresztą i podczas powrotu do Lublina. Bardzo to dziwne, tym bardziej, że ten odcinek nie został jeszcze całkowicie dopuszczony do ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zdrowo zatrzęsło, kiedy w nocy wciśnięto beton na Górki. Gdzie mogę się POskarżyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kier. To prawda , jechałem i to potwierdzam co mówi Pani poseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym co napisał Lubelak. Codziennie pokonuję trasę do Warszawy i mam podobne odczucie. A Ty kolego co piszesz, że nierówności są w przypadku jakichś zdezelowanych gratów to daj lepiej sobie spokój z takimi komentarzami. Mam samochód z 2016 roku (Honda Accord), bardzo dobre opony i zawieszenie a drgania i nierówności czuć w aucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy nie za***ać. Jest ograniczenie prędkości? Wypowiedziała się blond lala bez pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę jak to w trosce o wyborców :) PS. Kiedy zacznie się budowa stadionu żużlowego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tamtędy ostatnio jechałem. Bez przesady dramatu niema. Może w starych trupach trzęsie ale jak ktoś ma sprawny w miarę nowy samochód to jedzie nornalnie
 Pożyjemy to zobaczymy, można powiedzieć.Ta trasa od MOP z BP w kierunku Warszawy jest wielkim bublem.S7 jest dużo lepsza, no ale to inne województwo. Tak samo część A4 na podkarpaciu- trzęsie zdrowo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzęsie wcisło bo POkemony nie przecinały wstęgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wcisło chciała żeby więcej ludzi o niej usłyszało i robi szum wokół swojej osoby to do niej podobne. Jako radna w Lublinie też tak robiła. Jeszcze nie raz o niej usłyszymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletnie nie rozumiem tych minusujących osób. Drgania zwyczajnie są odczuwalne. To co się dzieje w komentarzach to dowód na dyżurnych klakierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie wyważają koła, jak na szybko na zimówki zmieniają. Żeby tylko dobrze dokręcili koła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani trochę podobna do Pani Renaty od ***ków. Tylko Renia trochę była bardziej błyskotliwa. Z panią jachirą stworzy pani loże mędrców dla lemingów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opel Vectra do super komfortowych nie należy, zawieszenie jest raczej twarde to jednak jakiś specjalnych drgań nie czuje. Może warto zrobić tu listę aut w których telepie i lepiej ich nie kupować gdy jeździmy S17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...