Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czemu jak tęczowy wpisze swoje tezy to jego post zostaje i następnie admin blokuje dodawanie komentarzy, zwłaszcza tych związanych z covidem i krytyką rząd ??? czyżby sam tęczowy był tutaj adminem ? zwróćcie uwagę przeglądając tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co wam chodzi? Tamci kradli a ci się dzielą... Nowy ład, a ciemy lud zaczyna się budzić z 6-cio letniego amoku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, już niebawem sztuczna inteligencja zastąpi te panie, a im więcej będą strajkować tym szybciej to nastąpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliście taką władzę to teraz płacić. Wszyscy którzy nie głosowali na Piss- podwyżki pensji, wyznawcy tych złodziei i nieudaczników mordy w kubeł i pracować za miskę ryżu jak mówił Morawiecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy mówi, że PO wszystkich okradło. Mnie nikt tak nie okradł jak gang pisowski.
 Wstydziłbys  się  przyznawac. Okazuje się  że  jesteś lajzą   i niemotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu jak tęczowy wpisze swoje tezy to jego post zostaje i następnie admin blokuje dodawanie komentarzy, zwłaszcza tych związanych z covidem i krytyką rząd ??? czyżby sam tęczowy był tutaj adminem ? zwróćcie uwagę przeglądając tematy.
Też się nad tą jego bezkarnością zastanawiałem. I nad niemal nieprzerwaną obecnością na forum. Może ma za zadania sianie gównoburzy, żeby był rych i klikalność rosła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy z łezką w oku wsP0minają te piękne czasy, jak to za Dona Aldinio na 1 miejsce za 5zł/h zgłaszało się 100 chętnych.
Jasne, teraz jest lepiej, kiedy oni (a i ty też) nie stoją za pracą, tylko żyją z podatków, które płacą tacy, jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każden chce wincyj wincyj wincyj. A to napędze inflacje. Ja jestem preciw. Nie podoba się na kasie w biedrze to se znajdź lepsze robote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS = Podatki i Socjalizm. "Każdemu równo, każdemu g***o". Nie rozumiem skąd takie rozczarowanie: socjaliści z PiSu od samego początku lekceważą ekonomię. Do tej pory przejadali wszystkie zasoby jakie zostały wypracowane przez Polaków za poprzednich rządów, zniszczyli naturalną samodzielność i przedsiębiorczość wśród ludzi karmiąc ich socjalami, rozbuchali ceny poprzez nadmiar ilości pieniądza w społeczeństwie. Chcieliście PiS - oto PiS. Płaczcie i płaćcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy z łezką w oku wsP0minają te piękne czasy, jak to za Dona Aldinio na 1 miejsce za 5zł/h zgłaszało się 100 chętnych kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na P0cieszenie - nie wszystko idzie do góry: businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/spadki-cen-mieszkan-juz-blisko-gielda-zdaje-sie-nie-miec-co-do-tego-watpliwosci/xx52nhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy mówi, że PO wszystkich okradło. Mnie nikt tak nie okradł jak gang pisowski.
 A co z gangiem narciarsK0-żużlowo-deweloburackim? Oni też nieźle wymiatają gazeta.jawnylublin.pl/lublin-to-zuzel-i-nieruchomosci/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZEF MA LUKSUSOWE AUTO ???? WIĘC TO TYYYYY MUSISZ NA NIE ZAROBIĆ.....a  STOPY PROCENTOWE IDĄ W GÓRĘ.... Jeśli, przykładowo, rata leasingu wynosiła dotąd ok. 2500 zł, to po podwyżce może wynieść ca 2600 zł. Niby niedużo, ale jeśli ktoś ma więcej aut... i to nie koniec podwyżek stóp procentowych i nie koniec podwyżek rat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!   UWAGA !!!   --- Szpital w Pile. Budżet 180 mln zł. Dodatki covidowe 25 mln zł. Jeden lekarz zarobił milion zł. Na wynagrodzenia wydali 77% budżetu. ... MOZNA? MOZNA!   PANDEMIOOOOO-----TRWAAAAAAAJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... lekarz specjalista w szpitalu powiatowym na kontrakcie, faktura - 80 tyś zł brutto - wynagrodzenie za jeden miesiąc… ludzie szpital nazywają „umieralnią” - jaka praca, taka płaca - logiczne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy z łezką w oku wsP0minają te piękne czasy, jak to za Dona Aldinio na 1 miejsce za 5zł/h zgłaszało się 100 chętnych kandydatów.
Jasne, teraz jest lepiej, kiedy oni (a i ty też) nie stoją za pracą, tylko żyją z podatków, które płacą tacy, jak ja. Weź się do uczciwej roboty, to zrozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZEF MA LUKSUSOWE AUTO ???? WIĘC TO TYYYYY MUSISZ NA NIE ZAROBIĆ.....a  STOPY PROCENTOWE IDĄ W GÓRĘ.... Jeśli, przykładowo, rata leasingu wynosiła dotąd ok. 2500 zł, to po podwyżce może wynieść ca 2600 zł. Niby niedużo, ale jeśli ktoś ma więcej aut... i to nie koniec podwyżek stóp procentowych i nie koniec podwyżek rat.
Przypominam, że w ubiegłym roku stopy radykalnie zmniejszono, do rekordowego poziomu, a obecne ich podwyżki nie wróciły do stanu z początków ubiegłego roku. Ale ty na ekonomii też się nie znasz, jesteś zwykłym PiSowskim populistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy z łezką w oku wsP0minają te piękne czasy, jak to za Dona Aldinio na 1 miejsce za 5zł/h zgłaszało się 100 chętnych kandydatów.
  Jasne, teraz jest lepiej, kiedy oni (a i ty też) nie stoją za pracą, tylko żyją z podatków, które płacą tacy, jak ja. Weź się do uczciwej roboty, to zrozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... lekarz specjalista w szpitalu powiatowym na kontrakcie, faktura - 80 tyś zł brutto - wynagrodzenie za jeden miesiąc… ludzie szpital nazywają „umieralnią” - jaka praca, taka płaca - logiczne :)
Trzeba się było uczyć, skończyć medycynę, to też byś zarabiał, a jak się uczyć nie chciało, to musisz trollować na forum, matołku bez honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na P0cieszenie - nie wszystko idzie do góry: businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/spadki-cen-mieszkan-juz-blisko-gielda-zdaje-sie-nie-miec-co-do-tego-watpliwosci/xx52nhe
Wróżenie z fusów, a jak będzie, to czas pokaże. Przy rozpędzającej się inflacji, to te wróżby będzie można między bajki schować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...