Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co to podawać taki info? Od kiedy szczepienia. Dajcie se spokój z nowomową tych nieudaczników z piss.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmoc szczypawic: Czy tzw. „szczepionka" likwiduje maski? NIE. Czy tzw. szczepionka likwiduje dystans? NIE. Czy tzw. szczepionka likwiduje kwarantanne? NIE. Czy tzw. szczepionka wyeliminuje testy? NIE. Czy tzw. szczepionka likwiduje zakażenia? NIE, szczepieni transmitują. Czy szczepionka jest szczepionką? NIE (to nowość, eksperymentalny preparat GMO-mRNA, dla którego „nagięto” definicje szczepionki). Czy szczepionka została dopuszczona do powszechnego użycia? NIE (to procedura warunkowa, badania wciąż trwają!). Czy tzw. szczepionka uodparnia na zachorowanie na kovit? NIE!! Czy znany jest okres ochronny działania preparatu? NIE, o ile w ogóle jest… Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? NIE. Czy badano ją pod kątem wpływu na układ rozrodczy, płodność? NIE. Czy badano w zakresie wpływu na ciążę, karmienie piersią? NIE. Czy znane są interakcje miedzy tymi preparatami, a innymi lekami, które przyjmujesz? NIE. Czy oceniono skutecznośc i bezpieczenstwo stosowania tego preparatu u osób z obniżoną odpornościa, w tym otrzymujące leczenie immunosupresyjne? NIE. Czy w pełni zakończono prace badawcze nad tymi preparatami GMO-rNA? NIE - to nowa technologia, dla której niedawno zmieniono nawet definicje „szczepionki”. Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu? NIE. Czy jeśli umrzesz to lekarz, który podał preparat poniesie odpowiedzialność? NIE. A może producent, ministerstwo, naganiacze? Też NIE. Nawet zgłoszenia NOPów są utrudnione. Czy masz pewność, że za rok lub 5, 6, czy 10 lat nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? NIE! Czy masz 100% pewności, że ten preparat nie spowoduje zmian genetycznych w Twoim organizmie? NIE. Czy jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, czy Minister Zdrowia, czy ktokolwiek poniesie ODPOWIEDZIALNOŚĆ w przypadku powikłań, zgonu? NIE. Czy jeśli umrzesz po tym czymś, Twoi bliscy dostaną odszkodowanie, pomoc? NIE. (pamiętaj, podpisujesz dokument, że DOBROWOLNIE przyjmujesz eksperyment).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolonia_z_dykty czuje od ciebie smrodek konfederaty. Większość nie spowodowana jest że się naród nie zaszczepił bo wierzy w filmy na YT z białymi napisami. mRNA to przyszłość medycyny zwłaszcza w onkologii już jest wprowadzana szczepionka na czerniaka ale gdybyś czytał coś wartościowego to byś to wiedział a tak małyszków z piwkiem przed tv oglądasz a w niedzielę stoisz w kościele i tyle twojej mądrości życiowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...