Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Elżbieta "ja potrafię coś tam coś" Kruk... No rewelacja, cały czas te same gęby przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk??? To zapijaczone ścierwo??? Ludzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester nie rób nam tego !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko! Kruk,która pijana bełkotała przed kamerą jest ponownie kandydatką! To możliwe tylko w Polsce! PIS pluje wyborcom w twarz! Ale pewnie i tak debile będą na nią głosować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalny brak honoru. Ale cośtam coś tam może przejdzie jeszcze raz, moze sie i tym razem uda?! A ja myślę że Lublnianie otrzeźwieją i postawią krzyżyk przy kimś poważniejszym. Lublinianie "ONI JUŻ TAM BYLI", idzie nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia, to ohydne babsko ciagle przy korycie. Zero honoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standardy PIS:skompromitowana pijaczka jedynką na liście! Gratuluję wyborcom PIS-u. Jeśli ją wybierzecie to co o was myśleć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos ma!!!A co!!!!Alkoholik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak ją wybiorą oni wszystkich wybiorą kogo karze prezes. jest tak samo jak w państwach totalitarnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani coś tam coś tam Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Bantustan! We w miarę normalnym kraju ktoś taki znika z życia publicznego. U nas zostaje jedynką na liście wyborczej.I pewnie ją wybiorą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chlup w ten głupi dziób - zdrowie Eli. A potem coś tam, coś tam zrobimy, najlepiej kolejną wódeczkę wypijmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umie cośtam cośtam.... Na zdrowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest kpina z wyborców, że też ona ni ma wstydu za grosz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddanie głosu na trzeźwo w tych wyborach jest niemożliwe.Ela,Ela tak na mnie wołają,nachlana byłam w sejmie i tak mnie teraz oceniają..................na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwa "lokomotywa" PiS w Lublinie, nabuzowana znaczy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boska tylko nie pijoczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta Kruk jest lojalna nie to co inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow za nasz pieniadze bezrobotny Tulajew poskakal przy prezydencie i to byl jego poczatek kampani... wyborco pamietaj ten czlowiek nie przepracowal uczciwie nawet jednego dnia zeruje na naszych podatkach jesli chcesz zeby decydowal o twojej przyszlosci bedac poslem to pozostawie to bez komentarza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tam, coś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...