Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS zapowiada kolejne 500 plus. Premier przedstawił "Pakiet dla przedsiębiorców"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2019 r. o 22:25 Powrót do artykułu
Manipulacja tytułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuje na konfederacje, paliwo po 3 zł, jestem za!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....dla tych pijawek 500? a za co? Czy Polska nie cierpi z powodu tego dzikiego kapitalizmu? Się zastanawiam czy te pieniądze były konsultowane z prezesem Kaczyńskim? Wszystkie maj sa takie same żołądki i chcą tez ośmiorniczki zajadać w knajpach a nie tylko chleb z smalcem! Cos mi tu nie pasuje. PiS obiecal zrobić posprzątanie w tymi wyzyskiwaczami raz na zawze. Odebrac i sprawiedliwie podzielić w narodzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes NIK z ramienia pisdzielcòw wynajmował pokoje na godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha co jeszcze Pinokio wymyśli? Da im 500 zł a 400 tys zwroty z VAT zaje*ile. Jacy idioci na nich głosują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy populiści jak Pisowcy psują Państwo! Tylko potrafią rozdawać na lewo i prawo nasze pieniądze, aby tylko utrzymać się u władzy . A co zbudowali przez 4 lata ? Gdzie obiecane przez premiera 100 000 mieszkań +? Gdzie te mosty? Gdzie samochody elektryczne? Gdzie śmigłowce dla armii? Na świecie koniunktura a my zamiast budować Państwo konsumujemy. Ciekawe dokąd nas to zaprowadzi .... I tylko Polski szkoda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne obietnice na kampanię. Ciekawe z czego będą wypłacane emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne obietnice na kampanię. Ciekawe z czego będą wypłacane emerytury.
 Z tego że zamiast jednej, otworzą się trzy firmy bo będzie się to opłacało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starzy kawalerowie i stare panny - koniec z Wami. Rozwódki i rozwodnicy - koniec z Wami. Samotne wdowy i samotni wdowcy - koniec z Wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,, Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy,, Margaret Thacher
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem wypowiedź ekonomisty prof. Orłowskiego; przy podniesieniu wynagrodzenia / co obiecuje PiS/, od tego odprowadzone wszystkie składki - podatki to ile zostanie z tego 500+. Proszę mówić prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pinokio nadaje ! Nienawiść, fałsz, kłamstwo, obłuda i zło ! Oto obietnice tego zbydlęciałego fałszerza potwierdzone przez Sąd ! A kogo liże po ........ ! poniżej ! RAJMUND KACZYŃSKI URODZONY W GRAJEWIE MATKA FRANCISZKA ZE SWIATKOWSKICH ZRODZONEJ W WSI GRONOWCE KOŁO ODESSY Z RODZINY NACZELNEGO PREZESA SADU WOJSKOWEGO ZA STALINA PUŁKOWNIKA ARMII CZERWONEJ WILHELMA SWIATKOWSKIEGO. Historia zasłużonych dla morderców z Katynia, dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha - Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim. Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku - dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954). Drugi, Henryk, był ministrem "sprawiedliwości" nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze - już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu - właść. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów. To są tylko informacje ogólne. Po szczegóły - wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi. Wiedzą o tym bardzo dużo ? jako że często odwiedzali się nawzajem, zanim po śmierci Stalina nie cofnięto Wilhelma do Związku Radzieckiego i tam, rozliczono za zbrodnie na Narodzie Polskim, czego dokonali sami komuniści od Chruszczowa już w 1954 roku czym Rajmund Kaczyński zaimponował Bierutowi, Wilhelmem Świątkowskim, kuzynem przysłanym do PRL przez Stalina, na funkcję prezesa Wojskowego Sądu Najwyższego. To Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców. ps. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru. Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, wyznania starozakonnego KGBowiec osobiscie mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. Mamusia Rajmunda z domu Świątkowska ur. w Granówce pod Odessą. Stąd ta przychylność władz dla rodziny Kaczyńskich. Dlatego też IPN gorliwie ściga różnych Bermanów i Szechterów a milczy i udaje że nic nie wie o ich zwierzchniku, którego rozkazy wykonywali. o nas tak gnębi :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto spłaci miliony długów Nowoczesnej? Powinni to zrobić obecni i byli członkowie tej partii, a nie wszyscy Podatnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starzy kawalerowie i stare panny - koniec z Wami. Rozwódki i rozwodnicy - koniec z Wami. Samotne wdowy i samotni wdowcy - koniec z Wami
 A ja tam wole rozwodke lub wdowke w stosownym wieku. Ty nie znasz sie albo juz nie mozesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....dla tych pijawek 500? a za co? Czy Polska nie cierpi z powodu tego dzikiego kapitalizmu? Się zastanawiam czy te pieniądze były konsultowane z prezesem Kaczyńskim? Wszystkie maj sa takie same żołądki i chcą tez ośmiorniczki zajadać w knajpach a nie tylko chleb z smalcem! Cos mi tu nie pasuje. PiS obiecal zrobić posprzątanie w tymi wyzyskiwaczami raz na zawze. Odebrac i sprawiedliwie podzielić w narodzie!
 co ?? Księża też mają dostać 500 ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie sprzedałem po 20 latach firmę, przeniosłem się do Czech i w wolsce bywam jako gość. I wiecie co, współczuje wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad na to wszystko ten pisobolszewik wezmie kapuche? Z kieszeni ciezko pracujacego robotnika. PiS to socjalisci a socjalisci to zlodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezzasadne jest podnoszenie płacy minimalnej, która spowoduje zwrost cen i zwolnienia pracowników. Wystarczy VAT do 15% obniżyć, podatek również do 15% oraz kwotę wolną od podatku do 20 tys zł. Działania te pozwolą na to aby każdy z nas zarabiał więcej co za tym idzie więcej wyda napędzają konsumpcję. Podnoszenie na siłę pensji minimalnej to chore działanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuje na konfederacje, a nie na PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nikomu nie ufam,jako przedsiębiorca czuję się oszukany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...