Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2018 r. o 20:17 Powrót do artykułu
"W wyniku kontroli pięć osób zostało ukaranych mandatami na łączną kwotę 680 zł.".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie 68000 zł jak za takie wykroczenie - kwota żenada. To tak jakbym jechał autem w terenie zabudowanym 150 km/h zatrzymuje mnie policja i mówi wlepiam panu mandat ile 6,80 zl. hahahahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłacili mandaty po 100 zł i się śmieją z takiej kontroli , a masłem smarują sobie kanapeczki . Taką kontrolę to mogą mieć co m-ąc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, kara powinna być taka, aby poszli z torbami, wtedy skończyła by się kombinatoryka i oszustwo na każdym kroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie przypały powinni oszustom zrywać kontrakty... dożywotnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązać taką inspekcję. Błaznów z siebie robią dając takie MANDACIKI. A że się z nich śmieją tak jak z Sanepidu to wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to rzeczywiście kara...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można podać nazw tych firm co oszukują ? We wszystkich innych krajach np. Czechach podaja nazwy firm ktore oszukuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Truja ludzi! Beda placic jak w ameryce miliardy odszkodowań. Ja im nie odpuszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiecie skąd ich adwokacji mają FERRARI jak ten od vincenta rostowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U-rwa Polska patologia przekręt robią na kilka tysięcy a mandat dostaną kilka stów. I powiedzcie sami jak tu nie kręcić bo z kalkulacji wychodzi bardzo opłacalny biznes. DLAMNIE JEST TO CHORE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boska i Lubelski PIH. Tak dla przykładu - dzwonię do PIH z informacją że sprzedano mi śmierdzące indycze mięso. Mięso śmierdziało dosłownie padliną . Człowiek z tej instytucji zapytał mnie o adres sklepu- podałem . Ten obiecał przeprowadzenie kontroli - zapytałem kiedy .....odpowiedź - "nie wiem" ...dodałem - kiedy padlina znajdzie się w siatkach klientów ? ............. milczenie i odpowiedź " mamy za mało pracowników"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmy który obsługują szkoły i szpitale, czyli znajomi bądź rodzina dyrektora, pewnie za taką super porcje dostają z 40-50 zł bo to i tak z budżetu, dają syf i odpadki za wartości 10 zł albo mniej. I kara 100 masakra za dostarczanie syfu dla pacjentów bądź dzieci, za to powinno być zakaz wykonywania zawodu kara 100 tyś i roboty publiczne. Ale mamy polske chory kraj układów i znajomości i tak się robi tu biznes i dobrą kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....wszystkie przetargi opierają się o cenę i terminy, a nie jakość. Nie ma możliwości wyżywienia jednej osoby za 9,9 pln/dzień tym bardziej jeśli jest to osoba chora (rożna dieta) lub dziecko! To nie wina dostawców, ale ustawodawcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co komu taka inspekcja? kary powinny byc identyczne jak w ITD. za byle g. 8tys. zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekręty mogą w Polsce spać spokojnie i dalej robić wałki. Takie inspekcje to równie dobrze mogą muchy liczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara nie zwróciła kosztów kontroli nawet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolowina jest drozsza niz wieprzowina skad wiadomo, ze zbieranina roznych mies?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent jest żywiony byle czym bo nie ma pieniedzy, bo idą na podwyżki dla pielęgniarek i lekarzy. Oni muszą jeść ,, osmiorniczki", a pacjent zadowoli się seropodobnym wytworem i to mu pójdzie na ,,zdrowie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inspektorzy nie zarobili nawet na siebie, ale przynajmniej się objedli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...