Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy nie są zwolennikami zaostrzenia zakazu handlu w niedziele

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2020 r. o 13:01 Powrót do artykułu
A wiecie co ich obchodzą Polacy ?? lichocka wyraźnie wam obywatele pokazała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie ma i nie było zakazu handlu w niedzielę. Możecie sprzedawać z automatu. Jest zakaz pracy w handlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile z pis wszystko zrobili by pod siebie uważacie że to przypadek że w niedzielę wszystkie żabki są otwarte??? Za ladą nie stoją wlasciciele tylko pracownicy!!!!!!! Pis to machloje na każdym kroku, pis to zorganizowana grupa przestępcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drożyzna,drożyzna,drożyzna oto co nam załatwił pis. DROŻYZNE na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za zakazem. Jak w bibli, dzień siódmy dniem wolnym. Jest to idealny dzień na spędzenie czasu z rodziną, a nie zakupy, praca czy inne. 6 dni z 7, to wystarczająca ilość czasu na robienie zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za zakazem. Jak w bibli, dzień siódmy dniem wolnym. Jest to idealny dzień na spędzenie czasu z rodziną, a nie zakupy, praca czy inne. 6 dni z 7, to wystarczająca ilość czasu na robienie zakupów.
To z kim spędza czas Jarosław Kaczyński? On nie ma rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to Państwo wyznaniowe? Nie wszyscy są baranami i nie idą w niedzielę do pedofila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowac ale za platne 300% chetnych nie braknie!!!Tylko ci z pseudo Solidarnosci i Kosciol mieszaja ludziom w glowach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wydaje się, że przyzwyczailiśmy się już do jego istnienia i jesteśmy odpowiednio przygotowani do braku możliwości zrobienia zakupów w niedzielę" Guzik prawda! Nie przyzwyczailiśmy się - zostaliśmy do tego zmuszeni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towariszcz Josif Wisarionowicz S....n pytał swoich wywiadowców co mówi lud po ostatnich zakazach-płacze, dokręcić gwint, co mówi lud po podwyżkach w sklepach - płacze dokręcić gwint, co mówi lud po kolejnych obostrzeniach wszędzie-lud się śmieje popuszczać gwint.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kotem ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za zakazem. Jak w bibli, dzień siódmy dniem wolnym. Jest to idealny dzień na spędzenie czasu z rodziną, a nie zakupy, praca czy inne. 6 dni z 7, to wystarczająca ilość czasu na robienie zakupów.
Nikt nikogo nie zmusza do robienia zakupów w niedzielę klaczego więc zmusza się ludzi do nierobiena zakupów w niedzielę. Nie każdego interesuje ideologia katolicka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, ankieta ujawnia przede wszystkim braki logicznego myślenia u ankietowanych. Wg ankiety więcej osób ocenia negatywnie niż pozytywnie zakaz handlu, ale przy pozostałych pytaniach jest zupełnie odwrotnie. Ciekaw jestem, jak by się ułożyły odpowiedzi, szczególnie na pierwsze pytanie, gdyby odwrócić kolejność pytań.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za zakazem. Jak w bibli, dzień siódmy dniem wolnym. Jest to idealny dzień na spędzenie czasu z rodziną, a nie zakupy, praca czy inne. 6 dni z 7, to wystarczająca ilość czasu na robienie zakupów.
To z kim spędza czas Jarosław Kaczyński? On nie ma rodziny.
 Z Panią z TK jedzą placuszki i kotleciki z kapustom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za zakazem. Jak w bibli, dzień siódmy dniem wolnym. Jest to idealny dzień na spędzenie czasu z rodziną, a nie zakupy, praca czy inne. 6 dni z 7, to wystarczająca ilość czasu na robienie zakupów.
To Ty się stosuj do tej swojej książki, ale nie narzucaj jej innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za zakazem. Jak w bibli, dzień siódmy dniem wolnym. Jest to idealny dzień na spędzenie czasu z rodziną, a nie zakupy, praca czy inne. 6 dni z 7, to wystarczająca ilość czasu na robienie zakupów.
To z kim spędza czas Jarosław Kaczyński? On nie ma rodziny.
Z Panią z TK jedzą placuszki i kotleciki z kapustom.
 To z Paniom tom miłom dobrze gotującom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN Jarosław siedzi z kotem, to wszyscy mają siedzieć w domu, zemsta prezesa... A wiadomo, do kościółka trzeba iść tylko chyba ta frekwencja też nie wypalila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
towarzyszka licho-cka pokazała gdzie władza ma tzw. luda ! I niech ten lud dalej ich popiera to za moment będzie z rękom w nocniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowac ale za platne 300% chetnych nie braknie!!!Tylko ci z pseudo Solidarnosci i Kosciol mieszaja ludziom w glowach!
 Była taka propozycja ze strony OPZZ ale Solidaruchy zakrzyczały i w dodatku fałszywe mapki kolportowali jak to rzekomo w zachodniej Europie w niedzielę sklepy zamknięte. Patrzę na mapkę a tam m.in. Holandia... Kur..a... kto ten kit wciska? Skoro normalnie w Holandii zakupy robię  marketach w niedzielę. Owszem są regiony w tym państwie, głównie protestanckie, gdzie sklepy są zamkniete w niedzie ale w tych bardziej katolickich handel się odbywa normalnie. Za pracę w niedzielę płatne jest 200%. Można by jeszcze zagwarantować każdemu pracownikowi conajmniej 2 niedziele wolne w miesiącu. Jak pracowałem w handlu to lubiałem w niedziele pracować bo nie było dostaw towaru, nie było kierowników a rano to wręcz panowała senna atmosfera bo było mało klientów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowac ale za platne 300% chetnych nie braknie!!!Tylko ci z pseudo Solidarnosci i Kosciol mieszaja ludziom w glowach!
Była taka propozycja ze strony OPZZ ale Solidaruchy zakrzyczały i w dodatku fałszywe mapki kolportowali jak to rzekomo w zachodniej Europie w niedzielę sklepy zamknięte. Patrzę na mapkę a tam m.in. Holandia... Kur..a... kto ten kit wciska? Skoro normalnie w Holandii zakupy robię  marketach w niedzielę. Owszem są regiony w tym państwie, głównie protestanckie, gdzie sklepy są zamkniete w niedzie ale w tych bardziej katolickich handel się odbywa normalnie. Za pracę w niedzielę płatne jest 200%. Można by jeszcze zagwarantować każdemu pracownikowi conajmniej 2 niedziele wolne w miesiącu. Jak pracowałem w handlu to lubiałem w niedziele pracować bo nie było dostaw towaru, nie było kierowników a rano to wręcz panowała senna atmosfera bo było mało klientów...
 A kto ci broni pracowac w niedzielę ? Żabka czeka. Robotnik od siedmiu boleści się znalazł. W żabce ci pogonią kota do roboty do godz. 23 to ci sie odechce pracy w niedzielę. Bolszewicy wprowadzali juz 10 tygodniowy dzień pracy, wszyscy wiemy jak sie to skończylo. Bierz przykład z Niemców, naród pracowity i uporządkowany, w niedzielę sklepy zamkniete na cztery spusty. Jak sie nie najesz to sie i nie naliżesz. Człowiek jak nie wypocznie z rodziną w niedzielę to do niczego sie nie nadaje, Niemcy to juz dawno zrozumieli, a Polak i po szkodzie głupi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...