Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant śmiertelnie postrzelił młodego mężczyznę w Koninie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2019 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Popieram i rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będziemy karać policjanta za użycie broni to pamiętajcie ! Sami się nie obronimy a tacy jak ten nas pozabijają ! Jeżeli go zaatakował to co miał mu nastawić pierś by go zabił ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kulson w akcji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego dilera mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowa reakcja policjanta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopaka, który dźgnął ojca w obronie matki tzreba wsadzić za kratki ja przestępcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni tak robić z każdym łysym 20-latkiem w dresie, który kręci się bez celu po mieście między 10.00 a 14.00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni tak samo skutecznie załatwiac sprawy z bydłem stadionowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwał chwasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni tak samo skutecznie załatwiac sprawy z bydłem stadionowym.
 Szkoda, że nie z twoją matką. Wtedy mniej debili by się udzielało w necie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abc, twoja chora mać nie załozyła spirali i teraz tworzysz takie dyrdymały. Głupota pewnie po matce, hehe/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kuźwa na marszach dewiantów, których nie popieram, to do bydła co się zwie "narodowcy" nie mogą tak strzelać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie, czy policjant miał kamerkę? Nagranie z niej skończyłoby wszelkie spekulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takich osobników powinno strzelać się bez ostrzezenia BRAWO POLICJA jednego debila mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...