Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Natalia Maliszewska : „Ostatecznie w dzień startu o 3 w nocy ludzie wyciągają mnie z izolatki… Ta noc to był horror. Spałam w ubraniu, bo bałam się, że ktoś za chwilę zabierze mnie znowu do izolatki”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za przypadek, nie mogą pytać. :)  Nie ma i nie będzie takich prawnych legalnych możliwości. Co za pech i przypadek, zawsze jest jakaś furtka :-) :)    Oczywiście, pech dla tych którzy już przyjeli szprycę zakrzepionke. Im mówimy "sorry", znowu daliście się wydymać...  Ale nikt nie poniesie sankcji za skutki uboczne, NOPy, zgony. Szpryca jest tak dobra i skuteczna, że wszyscy (w tym producent i naganiacze) są zwolnieni z odpowiedzialności - i żaden ubezpieczyciel również nie ubezpieczy od w/w "ryzyka #NAGLE", "przyczyn nie podano".   A tym po 3 dawkach mówimy - zróbcie sobie test na HIV.  Niektórzy możecie być niemile zaskoczeni. Ale to nie wszystkie niespodzianki niewiadomej substancji GMO....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia Maliszewska z Pekinu, na twitterze : W nic już nie wierzę. W żadne testy. W żadne igrzyska. Jest to dla mnie jeden wielki ŻART. Mam nadzieję, że ten kto tym steruje niezle się przy tym bawi...". Widzom propagandy FaktówTVN i TVP ocenzurowo wypowiedz do:  „W nic już nie wierzę (...). W żadne igrzyska". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół miliona podpisów w trzy dni. Petycja przeciwko "przepustkom sanitarnym" w Holandii.... jest moc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd Szwecji ogłosił, że od 9 lutego 2022 r. kończy kontrole epidemiczne na granicach dla podróżnych z krajów Unii Europejskiej oraz krajów nordyckich. Paszporty szczepionkowe nie będą sprawdzane. Niezaszczepieni nie będą musieli okazywać negatywnego wyniku testu na COVID-19.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiadomo na co zwala winę "naukowcy" i "eksperci" za różnej maści za niezliczone przypadki chorób serca małych dzieci po szprycach C-19. Oczywiście winne są .... zmiany klimatyczne. Robienie qr vy z logiki trwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepionki na covid nie ma na oficjalnej liście szczepionek obowiązkowych w Polsce więc "możecie" sobie pytać... ponadto są to dane medyczne poufne więc jest to tajemnica zawodowa za złamanie której grożą sankcje prawne...! Żeby wprowadzić taką możliwość trzeba by zmienić prawo konstytucyjne, prawo pracy i kodeks karny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ustawa o Rzeczniku Praw Pacjenta,".... o jakaś nowość....! "mówi o zapewnieniu pacjentom bezpieczeństwa przez szpital czyli ryzyka nie może stwarzać też personel – tłumaczy dyrektor (Ćwik) chełmskiego szpitala"... ? proszę mi pokazać, która szczepionka na covid gwarantuje brak transmisji wirusa...? więc o jakim bezpieczeństwie majaczy pan Ćwik... i inni...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnienie pracownika za brak DOBROWOLNEGO szczepienia....?!!?!!? czy wam pandemistom do końca rozum odebrało...? Jeśli do tego dojdzie skończy się to falą wygranych pozwów sądowych.... z odszkodowaniami...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...