Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracują w polskich firmach przewozowych. Kierowcy czy niewolnicy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2018 r. o 13:17 Powrót do artykułu
PIECHOCINSKI (ZSL) napisal, że na portalach randkowych jest w stanie zostawić 147 pln. A Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca nie jest obowiązkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wrócić na ua i tam szukać pracy, nikt nikogo nie zmusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawanie debilnych komentarzy też nie jest obowiązkowe a dajecie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze, ze do pracy nikt nie zmusza, że można wrócić do UA. Nadzorcy z łagrów to piszą??? Ludzie, jak tak możecie. Człowiek to nie niewolnik, żeby go tak traktować. Jak prasa pisze o niewolniczej pracy Polaków na zachodzie to jest krzyk, oburzenie. A tu komentarz, że praca nie jest obowiązkowa??? Ci nadzorcy, którzy traktują Ukraińców jak niewolników, dorobili się na waszej niewolniczej pracy 10-15 lat temu. Zasuwaliście dla nich dokładnie tak samo. Polakom udało się wejść do UE, mogli uciec z obozu pracy. Ukraińcy nie maja tak dobrze. Zmęczenie tych ludzi odbija się również na waszym bezpieczeństwie, na bezpieczeństwie waszych dzieci. Nie wiadomo w kogo trafi bus ze śpiącym kierowcą za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny Janusz biznesu jakich pełno we wschodniej Polsce. Ta firma powinna być NATYCHMIAST zamknięta przez PIP i zapłacić z pół miliona kary. A pewnie kara będzie 1000zl i będą nadal naciągnąć biednych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źródło wiedzy antypolskie tvn. Jak dla mnie śmierdzi to lewacką manipulacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie kapitaliści...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURMISTRZ, STARIOSTA, MARSZALEK - każdy z nich zarobił z Twoich podatków 600 TYSIĘCY BRUTTO SIEDZĄC 4 latka NA CIEPLUTKIM STOŁECZKU. W samorządach są ich tysiące, za niewiele mniejsze pieniążki. Są tam całe rodziny od pokoleń. Co lokalnie dla Ciebie zrobili? Czy propagandowa agitka w usłużnych samorządowych mediach nie jest aby jedynym efektem ich działań? WYBORCO - ZASTANÓW SIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIECHOCINSKI (ZSL) napisal, że na portalach randkowych jest w stanie zostawić 147 pln. A Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co szukać daleko....??? Tzw. "transfery" z produkcji - Krochmalna, do magazynów - Metalurgiczna 48/12.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy tez mogą wrócić do kraju z zachodniej europy i nie wlec tam ze soba swojej kultury oszustow, brudasow, cwaniakow. Wyzyskiwanie pracownikow szczegolnie bezradnych bo obcokrajowcow jest zbrodnia przeciwko wolnosci i godnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnił sie? Czy jego zatrudniono? ROTFL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są jakieś normalne firmy w tej branży, czy same chu*e? Myślałem żeby się podjąć takiej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 5 lat do pierdla za takie traktowanie pracowników.Nauczyliby się szacunku i poszanowania prawa chu.e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze kilka lat temu był lament, że na zachodzie Polaków wyzyskują a my tacy biedni. A tu proszę, wyzysk??? Przez Polaka?? Toż to w głowie się nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziad zaszczany . jeszcze nie trafił na takiego co mu wytłumaczy że umowa to umowa. Gdyby na mnie trafił to ten złamas i jego żonka pani spedytor wciągaliby zmiksowane banany przez słomke .Wsadzić gnoja na wózek inwalidzki i niech sra pod siebie wielki pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś weźmie się za d**ę tym pseudo biznesmenom i doprowadzi sprawę do końca bo psują cały rynek. Mam kilku kierowców z Ukrainy i to są naprawdę bardzo dobrzy pracownicy których trzeba szanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się że Ukraińcy tak chętnie uciekają do Czech.Zarobki większe i podejście do ludzi inne.A tak na marginesie ciekaw jestem relacji Polsko Ukraińskich na Wolyniu w tamtych czasach żyło tam ok 16%Polaków i to w ich rękach była ziemia i firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze twierdziłem że każdy firmowy samochód powinien mieć tachograf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...