Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan "Colgate" naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego ,że robi zwyczajne pośmiewisko ?Człowieku ogarnij się trochę i zejdź na ziemię. Stefaniukowi możesz co najwyżej buty czyścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też na pis dają 500 i może więcej dadzą super siedzęsobie i ziarkałuskam a mi dają to dobre . Mam pieniądzę za darmo . Niech inni na mnie pracują . Ja dzięki pis mam kasę i tak powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litwiniuk i prezydentura ? Gdzie ? Co ? Jak ? Kononowicz bis . Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no ja też się lubię pośmiać, ale wystawienie Litwina to już jest plucie bialczanom w twarz. Na przedszkolanka to może i byłby odpowiedni , chociaż nie chciałbym żeby wychowywał mi syna człowiek bez honoru, moralności i pozbawiony czysto ludzkiej estetyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vanessa myśli, że okulary przydadzą jej inteligencji. W jej przypadku przydadzą ale komiczności. Vaneska zbieraj datki do puchy, rozdawaj breloki albo myśl o walkach w kisielu. To max co możesz robić w PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michaś, to kogo i co jeszcze jesteś w stanie sprzedać dla stołka ? Nie masz problemów moralnych w tej kwestii ? Nie wiem co widzisz rano w lustrze, ale ja jak na ciebie patrzę to widzę kogoś kim nie warto zaprzatac sobie głowy. I nie jestem zwolennikiem PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca na stanowisku prezydenta nie polega na wietrzeniu przednich zębów, ciąganiu linek w parku, bieganiu po ulicach i jeżdżeniu na rowerze. Tu trzeba ciężko pracować. Jakie były Litwina inicjatywy ? Chyba tylko nie przychodzenie do pracy i notoryczne spoznianie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa Pani Dyrektor ze starą Panią Dyrektor powinny w sierpniu się spotkać i pogadać, o szkole, o planie, jak baba z babą.Teraz z żąlami do Prezydenta i ze szkoły wychodzi przedszkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Darriusz nie jest złym prezydentem,może bywa,że nieco się zapędza w swoich słowach.....ale lepszego nie będzie,a jego żona to świetna babka,której i on może czasem powinien posłuchać.Do przodu prezydencie i bez nerwowych ruchów,konkurencja sama się pogrąży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popisał się klasą Stefaniuk, a pisowcy klakierzy zachowujecie się żenująco. Wasze ataki na bardzo dobrą byłą Panią dyrektor Martę Cybulską Demczuk dodadzą jej tylko wielu glosów. Pracujcie tak dalej ciemniaki, szkoda tylko że w godzinach pracy w urzędzie lub innych miejskich jednostkach u Stefaniuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali jak oni płaczą, zero merytorycznych argumentów tylko uzalanie  się nad sobą... Aż strach pomyśleć jak wyglądałoby miasto z takimi władzami... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha, dyrektor Demczuk to porażka na całej linii, baba która wszystko wie najlepiej tak jej się wydaje, a do tego ona mieszka na innym osiedlu, co ma do trójki. na emeryturę i wnuki niańczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety,Stefaniuk ze strachu sięgnął dna.Gdyby sprawę dyrektor i swojego zastępcy ujawnił przynajmniej 1 rok wcześniej,to wtedy bym to zrozumiał,ale tuż przed wyborami , to tylko strach przed utrata koryta.Swoją drogą na to zasłużył ,bo cała kadencja poszła w gwizdek ,a miasto brudne na krawędzi upadłości finansowej jako jedno z nielicznych w kraju/w 1 dziesiątce/wg PAN.Cóz ,Stefaniuk -powrót do biura Biereckiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Demczuk Marto, nie umiesz się nawet wysłowić a taka z ciebie polonistka. Na emeryturę czas i nie wtrącaj się nam rodzicom do trojki. Zajmij się lepiej ogrodem. A tak przy okazji czy pracownicy z trojki dalej pracują w ogrodzie za darmo i w godzinach swojej pracy w trojce czy już nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...