Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świetne podsumowanie. Niektóre historie co prawda w głowie się nie mieszczą, ale przynajmniej wszystko jasne... taką mamy władzę w Lublinie, jaką sobie wybraliśmy...
   Ratuszowy troll już minusuje Twój komentarz to znaczy, że jest trafny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty rejestracjaLU tak wszystko łykasz, co powie Żuk, jego rodzina oraz koleżanki i koledzy z ratusza? Bo ja jestem na tyle inteligentna i mam swój rozum, że kojarzę fakty i dokonuję samodzielnej oceny tego, co widzę i czytam (bez względu na to czy dotyczy to KO czy PiS)... Ale czytając komentarze choćby pod tym artykułem, mam wrażenie, że wielu komentatorów nie myśli samodzielnie... Ktoś im karze? Płaci? A może są nieobiektywni? Nie wiem...
    Katka "rejestracjaLU" to jeden z wielu loginów ratuszowego trolla (tych loginów jest już kilkaset - co jakiś czas użytkownik Kronikidewelorozwoju umieszca na tym forum ich listę). Ratuszowy troll udaje czytelnika DW i zwykłego mieszkańca Lublina. Zadaniem ratuszowego trolla jest wklejanie propagandowych wpisów oraz minusowanie niewygodnych dla lubelskiej władzy komentarzy (czego sama już nie raz nie doświadczyłaś).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A radną Ryfkę już puścił kac po tym jak biegała nawalona po rusztowaniu aż sąsiedzi zawiadomili policję? To dlatego Ryfka wyprowadziła się poza Lublin? Radna z dzielnicy Czuby, a nie mieszka w Lublinie. Śmiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz widać z jaką pogardą do zwykłych mieszkańców odnoszą się radni oraz prezydent Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz widać z jaką pogardą do zwykłych mieszkańców odnoszą się radni oraz prezydent Lublina.
 I tak nigdy nie przebiją w tym polityków PiSu, którzy miliony Polaków mają głęboko w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne podsumowanie. Niektóre historie co prawda w głowie się nie mieszczą, ale przynajmniej wszystko jasne... taką mamy władzę w Lublinie, jaką sobie wybraliśmy...
Ratuszowy troll już minusuje Twój komentarz to znaczy, że jest trafny.
Urząd Marszałkowski już otwarty, to i _DebiliX_ się aktywował.
Znowu pudło trollu pajacu. Nic mnie nie łączy z żadnymi urzędami, a po za tym Urząd Marszałkowski ma gdzieś jakiegoś prezydenta marionetkę deweloperów. Co Żuk się denerwuje jak pojawiaja się nieprzychylne komentarze na jego temat?
Nie oczekiwałem, że się przyznasz, ale fakty świadczą przeciwko tobie.
z twoimi umiętnościami to chyba tylko możesz się starać o stanowisko babci klozetowej.
Skoro taki jesteś zorientowany, to chyba przechodziłeś proces rekrutacyjny na takie stanowisko. I co - nie udało się?
A niby jakie fakty? Poszukaj sobie lepiej nowej pracy, chociaż z twoimi umiętnościami to chyba tylko możesz się starać o stanowisko babci klozetowej.
 Skoro taki jesteś zorientowany, to chyba przechodziłeś proces rekrutacyjny na takie stanowisko. I co - nie udało się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...