Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska w ruinie. Ciekawe czy ta banda nieudaczników ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemów z gazem. Podobno nie mają jeszcze umów na odstawę gazu z Norwegii a chwalili się że gaz z Norwegii będzie. Dla mnie ten cały rząd i pis to jakaś rosyjska agentura, której celem jest doprowadzenie Polski do biedy i odłączenie od zachodniej Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Premier nawiązując do kwestii, które - jak mówił - "najbardziej nurtują Polaków" odniósł się do gazu. "Otóż, zdając sobie sprawę z zagrożeń związanych z polityką surowcową Putina i z wojną, od początku wojny zaczęliśmy napełniać nasze kawerny, nasze magazyny. Dziś te kawerny są napełnione w blisko 100 proc." - powiedział Morawiecki. Poinformował, że w czwartek spotkał się z szefem Gaz-Systemu Tomaszem Stępniem, który powiedział mu, że "one będą napełnione w powyżej 100 proc.". "Tak można, to jest geologia. I będą napełnione nawet więcej niż planowaliśmy do tej pory. To jest skuteczność rządu PiS. Pełne kawerny na jesień i zimę" - oświadczył premier.'' Śpijmy spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoda że nie przeszedł projekt elektociepłowni gazowej, przecież od zawsze uczono że gaz ciągnięty tysiące kilometrów jest lepszy niż węgiel z pobliskiej Bogdanki. Puławianie mieliby ciepło zimą czytając rachunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to te nasze sankcje na Putina zaczęły działać. Tylko dzięki światłemu rządowi działają na nasze rolnictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to te nasze sankcje na Putina zaczęły działać. Tylko dzięki światłemu rządowi działają na nasze rolnictwo.
 Czy ja wiem, będzie więcej upraw BIO i będziemy zdrowsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to te nasze sankcje na Putina zaczęły działać. Tylko dzięki światłemu rządowi działają na nasze rolnictwo.
Czy ja wiem, będzie więcej upraw BIO i będziemy zdrowsi.
 nooo, marchewka bio 10zł za kg która zgnije szybciej niż myślisz, to będzie super. ludzie z popierający teraz rząd albo są niedoinformowani albo są głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe przecież Pisiory mówiły że damy radę. To teraz czekam na komunikat o zwolnieniach grupowych w ZA Puławy. Jarosław!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL :) Zapomnieli Państwo napisać ILE PRODUKTÓW ZALEGA IM NA MAGAZYNACH i ... DLACZEGO rolnicy ich nie kupują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to te nasze sankcje na Putina zaczęły działać. Tylko dzięki światłemu rządowi działają na nasze rolnictwo.
Czy ja wiem, będzie więcej upraw BIO i będziemy zdrowsi.
nooo, marchewka bio 10zł za kg która zgnije szybciej niż myślisz, to będzie super. ludzie z popierający teraz rząd albo są niedoinformowani albo są głupi
 Dla czego za 10zł, jak nie będzie dodawana do niej chemiia w takiej ilości to powinna być tańsza. A co do reszty, to jedno i drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają puławianie to co wybrali czyli obecną władzę i wcale ich nam nie żal. Zal tylko tych milionów łykniętych przez byłą poseł z Końskowoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAP płacą cenę za układy Niemiec z Rosją PUTINA, które uzależniły Niemcy, a pośrednio większość unijnych państ od rosyjskiego gazu. Przypominam, że napaść Rosji na Ukrainę nastąpiła w przeddzień uruchomienia gazociągu NS2, po którym to uruchomieniu Niemcy miały stać się głównym dostawcą gazu dla Europy. Czy zachodnie państwa mogły nie nałożyć sankcje na Rosję po 24 Lutego, które spowodowały ciąg decyzji doprowadzających, między innymi, do niebotycznych cen gazu? Czy mogły  wydać Ukrainę na łup Putina, co w konsekwencji dla Polski stanowiłoby śmiertelne zagrożenie? Popatrzmy co dla Polski przyniosły układy Niemiec z sowiecką Rosją w 1939 r. Prawdopodobnie nie czeka nas 6 lat niemieckiej okupacji, a los może sprawić, że wyjdziem z tej matni silniejsi, a ZAP powróci do roli lidera polskiej chemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to te nasze sankcje na Putina zaczęły działać. Tylko dzięki światłemu rządowi działają na nasze rolnictwo.
Czy ja wiem, będzie więcej upraw BIO i będziemy zdrowsi.
nooo, marchewka bio 10zł za kg która zgnije szybciej niż myślisz, to będzie super. ludzie z popierający teraz rząd albo są niedoinformowani albo są głupi
Dla czego za 10zł, jak nie będzie dodawana do niej chemiia w takiej ilości to powinna być tańsza. A co do reszty, to jedno i drugie.
 "   jak nie będzie dodawana do niej chemiia w takiej ilości to powinna być tańsza " Bez nawozów azotowych marchew wyrasta mniejsza i mniejsze w ogóle są plony. Mniejsza podaż - wyższe ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z pracownikami co pracowali na tych produkcjach? Płacone mają postojowe? Będą zwolnienia czy co? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...