Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Krok do budowy bloku węglowego w Azotach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2018 r. o 20:37 Powrót do artykułu
To ma być ekologią po polsku masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być greenfield czyli zielone pole, będzie za to czarne. Skoro Puławy mają najczystsze powietrze w województwie lubelskim to nic nie stoi na przeszkodzie aby je popsuć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się wójt gwiazdor przeliczyłem. Ale na pewno pokaże teraz przed wyborami jaki to on skuteczny, przecież załatwił oddanie mostu to i teraz załatwi żeby jednak elektrownia była na terenie gminy Puławy :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne Państwo kandyduje z ramienia XXI wieku. Chcę zrobić dla naszego miasta następujące rzeczy. Zlikwidować całkowicie dla młodzieży alkohol, papierosy i narkotyki. Usprawnić w mieście naszym komunikację miejską; miejską i dalekobieżną. Tak! Bo nasza komunikacja jest bardzo, bardzo słaba, bardzo zła. Otworzyć zakłady i miejsca pracy dla młodzieży i dla ludzi. Tak! I chcę bardzo, bardzo to zrobić. Usprawnić w naszym mieście, w całym, żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego. I bardzo proszę całego miasta oddać na mnie głos, dziękuję Państwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet XXI wieku - pozycja pierwsza i jedyna. Dziękuję Państwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile juz Kwiatkowski budował elektrownie . Ciekawe ile wziął za to kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy siedziba Grupy w Puławach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zarząd elektrowni której nie będzie kiedy odwołacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "Szanowne Państwo kandyduje z ramienia XXI wieku. Chcę zrobić dla naszego miasta następujące rzeczy. (...)" Ja: Mój głos już masz ;) Tak właśnie wygląda kampania wyborcza "kompetentnego i uczciwego polityka polskiego ;) Ładują wszystkich od tyłu bez ogumienia! A a'propos elektrowni... bandyci z pis będą dalej truć społeczeństwo i srć na lubelskie. Dziwnym trafem w Polsce powstają bloki gazowe... nowych węglowych już się nie planuje, tzn oprócz Puław... ja już dzieci stąd wywiozłem... uczą się języków, by nie żyć dłużej w tym polityczno-środowiskowym syfie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to będą Puławy wyróżniać się na mapie Polski nowym kopciuchem. To okropne, że decyzje szkodliwe dla środowiska i mieszkańców Puław tak łatwo przychodzą obecnej pisowskiej władzy. Cóż władza wie lepiej! Miało być 830MW na gazie, jest 100MW na węglu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni -bezradni tego miasta najwyższa pora na monitoring wszystkich zanieczyszczeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni w tym mieście nie są po to, by załatwiać strategiczne dla przyszłości miasta decyzje, bo im już bliżej niż dalej i mają w dp młodych ludzi i dzieci. Jest ponad 4 koła na łapę, a załatwić babciom dojazd do ogródków działkowych nie wymaga jakiegoś wysiłku, więc co taki radny będzie się wysilał? Radny Paweł Maj nic nie załatwi, bo nie jest od pisdzielców, a w tym kraju jeśli nie jesteś z aktualnie rządzącej kliki, to nie licz na racjonalne potraktowanie swoich postulatów i próśb. Zulu Gula...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co w takim razie Puławom taki Majowy prezydent skoro nic nie będzie mógł zrobić bo będzie miał przeciwko sobie pisowską radę miasta. Chyba nikt racjonalnie myślący nie wierzy w to że w nowej radzie większości nie będzie miało PIS jak i w to że Maj potrafiłby się z nimi czy wogóle z kimkolwiek dogadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...