Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to wolicie ZSL i PO ?ONI DOPIERO WAM ZROBIĄ ZIELONA WYSPĘ. Baranina już zapomniała tamte rzady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Mam nadzieje, ze przyszlo opamietanie. Tak trzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród protestujących wieśniaków widziałem potomków sb-ków, ormo- ców i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morawiecki nie zapłaci wam z własnej kieszeni, tylko może sięgnąć do kieszeni nas - podatników a ja sobie nie życzę, aby z moich podatków płacić nierobom. Nie lubie malin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHLOP CIEMNY JEST I GLUPI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi niech oddadzą bo paliwo podrożało a ja muszę dojeżdżać do pracy,rolnicy to są dobre sku***syny tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wróci PO i ZSL to na pewno o Was zadbają.!!!Głupie chłopki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym roku zatrudniali Ukraińców płacąc im więcej, niż Polakom a teraz chcą żeby rząd polski im wyrównał straty. To typowe polskie bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to pomnik kaczynskiego a nie smolenski a po drugie gdzie byl burmistrz krasnika 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko człowieka z syreną i odwrotnie założonym kapeluszu powinno byc nagłośnione. Pewnie jakiś resortowy wnusio, co? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop pazerny jest. Dla passata tdi gotów jest naubliżać premierowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DER F*CKIN PROPAGANDA ZEITUNG WYJE ??? BRAAAAWO PIS - POZSL WYPIERD DO MOSKWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ja mam płacić za nietrafioną inwestycję rolnika? A Morawiecki zwróci mi też za zeszłoroczną sprzedaż Euro po 4,10zł, gdy dziś stoi o 20gr wyżej? Paru plantatorów niedorobiło się i ja mam po nich płakać? Że tak zapytam, a ile Tusk wypłacił rekompensat za zaoranie plantacji czarnej pożeczki w 2008 roku? Bo jakoś nie pamiętam tej wielkiej POmocy. Chłop przy kasie, a nadal durny. Co ma rząd do tego, że zainwestowali w malinę? Chcą centralnie sterowanej gospodarki z przydziałami... oczywiście PO znajomości? Rolnik wie, że raz zarabia krocie, a drugim razem traci. Jak tego nie pojmuje, to niech załatwia sobie stołek przy wójcie z ZSL i odbębni te godziny. No, ale wówczas o zarobkach 10.000zł/mc (średniorocznie) może zapomnieć, tj. mnóstwo pracowników z miast. Dziś strata, a za rok malina będzie pikować w górę. Tak jak to było z wiśnią, jabłkiem i czarną pożeczką. Ciekawe, czy wówczas plantatorzy dziś drący swe mordy tak chętnie wrzucą nadwyżkę zysku do budżetu celem podratowania swych kolegów z innych branż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DER F*CKIN PROPAGANDA ZEITUNG WYJE ??? BRAAAAWO PIS - POZSL WYPIERD DO MOSKWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAWLSK ZSL ma wolne etaty na LOTNISKU LUBLIN !!!! SKUP MALIN I SIANA GWARANTOWANY (wymagane ksiazeczki partyjne ZSL)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy to aby daj i daj,zawsze im mało a nowe traktory kupojo,nie do takie bidoki sa za jakiś się przedstawiajo. Chamstwo w państwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pomnik smoleński? To tam leciał jeden człowiek? To był kamikadze? Włodarczyk postradałeś rozum całkowicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujowy Pawloko kosiniak hetman Sponsoruje GAZPROM? Wypad na kreml!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze wsi jestem ale ty za to inteligencją nie świecisz lepiej słownik sobie kup bo nawet komentarza nie umiesz poprawnie napisać panie z miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni tak mogli ? Zdrajcy. gwizdac na premiera PRL .a juz podczas odsloniecia pomnika Lenina no skandal. Od razu tych rolników na Sybir.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...