Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Unijne bzdury,szczęście że koniec unii już bliski. Ja ze szwagrem ubijam świnie bez żadnych zezwoleń. Na przyszły tydzień mam już wszystkie terminy zajęte i tak aż do świąt.Tani jesteśmy pięć dych tylko bierzem. Ale często i wódki się napijem. Nie potrzeba mi szczególnych narzędzi ani prondu. Długi nóż wystarczy i zazwyczaj jedno uderzenie. Mój szwagier tylko raz nie trafił.A potem to tylko postronek i do góry i juche sie opuszcza i krajanko sie robi. Ale licencje czego nie moge zrobić aby płacić nie trza było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci rodzą się na kamieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wegetarianinem, ale dla mnie to kolejny przykład zakładania przez państwo kagańca na ryjek obywatelom. Nasiona genetycznie modyfikowane bez prawa do ponownego siewu ( łamanie licencji ), pasze genetycznie modyfikowane, coby świnki rosły szybko i były konkurencyjne, świnki samemu nie wolno ubić, bo się wchodzi w szkodę wielkim ubojniom. Żegnajcie schaboszczaki i szyneczki ze świnki ubitej u dziadka na wsi, a wyhodowanej na kartoflach z parnika. Czekam z niecierpliwością na krach tego posranego systemu, ciekawe kiedy ludzie się wreszcie obudzą i zdadzą sprawę, że dobrowolnie założyli sobie mocno uwierające chomąto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z kupującymi karpie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo to się nigdzie nie ruszymy z domu bo wymyślą jakieś zezwolenia , szkolenia , kursy itp. aby kasa i kasa $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście wolności to to ją macie, podziękujcie solidarnościowcom w balona was załatwili, nie dali wam po 100 tys, teraz zabronia wam jeść, brawo.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja,Wolność- jak w 1939-1945.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie Ciemiernik, tylko Czemiernik!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krecik_77 napisał:
Jestem wegetarianinem, ale dla mnie to kolejny przykład zakładania przez państwo kagańca na ryjek obywatelom. Nasiona genetycznie modyfikowane bez prawa do ponownego siewu ( łamanie licencji ), pasze genetycznie modyfikowane, coby świnki rosły szybko i były konkurencyjne, świnki samemu nie wolno ubić, bo się wchodzi w szkodę wielkim ubojniom. Żegnajcie schaboszczaki i szyneczki ze świnki ubitej u dziadka na wsi, a wyhodowanej na kartoflach z parnika. Czekam z niecierpliwością na krach tego posranego systemu, ciekawe kiedy ludzie się wreszcie obudzą i zdadzą sprawę, że dobrowolnie założyli sobie mocno uwierające chomąto...
Też jestem wegetarianką i też uważam, że to służy tylko wielkim ubojniom, a już na pewno nie świnkom ani rolnikom. Wszędzie idzie o szmal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez zezwolenia administracyjnego rolnik nie może już remontować sobie domu, czy obory, teraz nie będzie mógł zabijać zwierząt. Czekamy na zakaz rozbijania jajek na patelni i krojenia cebuli bez uprawnień. I to wszystko w trosce o jego bezpieczeństwo. I jak tu nie kochać naszych urzędników. Z wyrazami podziwu kłania się naszej administracji niejaki Pan Orwell
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Unijne bzdury,szczęście że koniec unii już bliski. Ja ze szwagrem ubijam świnie bez żadnych zezwoleń. Na przyszły tydzień mam już wszystkie terminy zajęte i tak aż do świąt.Tani jesteśmy pięć dych tylko bierzem. Ale często i wódki się napijem. Nie potrzeba mi szczególnych narzędzi ani prondu. Długi nóż wystarczy i zazwyczaj jedno uderzenie. Mój szwagier tylko raz nie trafił.A potem to tylko postronek i do góry i juche sie opuszcza i krajanko sie robi. Ale licencje czego nie moge zrobić aby płacić nie trza było.
Jutro jadą trzy autokary z kibolami na świniobicie do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dojdzie do jeszcze większych absurdów. Obym się mylił: http://sammagnuss.blogspot.com/2011/12/sf-w-wioskach-i-opolach.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibol napisał:
Jutro jadą trzy autokary z kibolami na świniobicie do Warszawy.
Bić i dymać CZERWONYCH CHAMÓW z platformy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naze TY ipug ujuch. Lepiej bedzie jak ci kolega pedał wsadz bejbol w odbytnice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...