Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozliczasz się w obcej walucie? Sprawdź, jak zarobić więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 r. o 09:31 Powrót do artykułu
kantory internetowe to obecnie najlepsza alternatywa jeśli chodzi o wymianę walut. ciekawym sposobem na znalezienie najtańszego serwisu jest porówynwarka e-kantorów, taka jak ***strefawalut.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej porównać kursy wymiany walut na któreś z porównywarek kantorów internetowych, osobiście polecam kantorbox.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kantorach internetowych warto wymieniać walutę z wielu powodów, m.in.nie traci się czasu na chodzenie po kantorach i można zawsze liczyć na atrakcyjny przelicznik, minimalny spread, nawet poniżej 2 groszy. U mnie przy firmowych przewalutowaniach najlepiej pluskantor.pl zdaje egzamin, ponieważ łatwo jest wszystko co miesiąc zaksięgować- zawsze dostaję dowód wszystkich moich transakcji do pobrania online i szybkość wymiany waluty jest odpowiednia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurs zakupu waluty można w e-kantorach bardzo łatwo i szybko porownać ze średnim rynkowym, im bardziej zbliżony ty, lepiej, w przypadku przewalutowania na Gieldawalut.com ta różnica jest na pierwszy rzut oka nie dostrzegalna więc sądzę, że mają najtaniej. W każdym bądź razie ja z każdej transakcji realzowanej tutaj byłem zadowolony, poza tym że korzystnie to też mega sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnice pomiędzy kursem kupna a sprzedaży w e-kantorach bywają bardzo znikome, np.w Amronet dla EUR jest to 1 grosz, a kurs lepszy niż na mieście nawet o kilkadziesiąt groszy. Zaletą jest też to, że firma oferuje zarówno społecznościowy jak i kantorowy model przewalutowań, klient decyduje w zależności od aktualnej potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie w biznesie nie wyobrażam sobie realizowania przewalutowań w stacjonarnym kantorze, prawdziwy zjadacz czasu i często pieniędzy. Ja od kilku lat już korzystam z internetowego- Amronet i dzięki temu sprawniej odbywają si w firmie wszystkie rozliczenia z kontrahentami z zagranicy. Nie ponoszę też strat powodowanych przez wygórowany spread czy zawyżony kurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewalutowania teraz realizuję przez pluskantor.pl, wcześniej bywało w banku, na mieście też, jednak nigdy na tyle korzystnie co tutaj, w e-kantorze. Przy tej formie transakcji pozostanę na pewno i decyduje o ty nie tylko kurs ale też fakt 100% bezpiecznego bezgotówkowego przepływy środków do wszystkich banków, również zagranicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chyba każdemu przedsiębiorcy trudno by mi było wygospodarować czas na chodzenie po kantorach. Zdecydowanie wolę pluskantor.pl który mi umożliwia wymianę waluty nawet przez telefon i w dodatku znacznie taniej niż taki tradycyjny kantor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantory internetowe oferują znacznie lepsze ceny to prawda. No może i na mieście by się gdzieś znalazło placówkę która nie zdziera na spreadach, ale po co się na to wysilać? Przecież dobry internetowy kantor można w 5 minut znaleźć. Ja znam kilka sprawdzonych, m.in. Amronet mogę szczerze polecić, nie tylko przedsiębiorcom. Korzystny kurs oferuje też przy niedużych przewalutowaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozliczanie się w obcej walucie tylko przez kantory internetowe - np. Cinkciarz.pl. W każdym innym przypadku dużo tracimy na kursie. My mamy konta walutowe, później wrzucamy pieniądze z tych kont do Cinkciarza, przewalutowujemy na złotówki i wypłacamy na nasze konto główne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, i weźmy też pod uwagę ile czasu się zyskuje dzięki bezgotówkowym przewalutowaniom. Nie trzeba chodzić do kantoru to jedna sprawa, ale mam też na myśli szybkość przelewów- na mój rachunek z gieldawalut.com trafiają w 15 minut, zasilenie portfela w kantorze trwa tyle samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez pluskantor.pl warto walutę wymieniać jeśli priorytetem jest czas- tutaj się to odbywa jednym kliknięciem, bez oczekiwania na ofertę użytkownika, bo ten kantor nie działa na zasadzie społecznościowej. Wymiana na najprostszej zasadzie- klient kupuje walutę z kantor i tyle. Dobre jest to, że przez 24 godz na dobę kantor zachowuje pełną funkcjonalność, tzn. automatycznie finalizuje zaraz po zlecenie transakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczędzać na wymianie walut jak też zarobić co nieco da się na platformie Gieldawalut.com, sprawdziłem. Jak wymieniam walutę na bieżące potrzeby to po kursie kantoru, wystarczająco korzystny aby nawet kilkaset zł zaoszczędzić za jednym razem, a jak chcę zyskać dodatkowe środki dla siebie, korzystam z opcji społecznościowej, to też jest bardzo proste:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biznes wymaga sprawnych rozliczeń przede wszystkim. Te w walucie zapewnia mi Pluskantor.pl. O dowolnej godzinie moge tu kupić walutę i zrobić przelew z kantoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy w Amronet wymieniam walutę to przestałam narzekać i na kursy i sprawność realizacji. Wcześniej korzystałem z bankowych przewalutowań, owszem były szybkie, ale dosyć drogie. Dobrze, że znalazłem równie komfortową a sporo tańszą alternatywę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupuję waluty aby zarobić, staram się jednak by nie tracić na wymianie. Ostatnio w ogóle mi się to nie zdarza, bardzo oszczędne, korzystne przewalutowania robię ba Gieldawalut.com, ponoszę chyba najniższy możliwy koszt i zauważyłem że świetne kursy do standard tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako importer potrzebuję EUR bardzo często, rozwiązaniem dla mnie jest Pluskantor.pl. Kupuję walutę szybko i tanio, a więc 2 najważniejsze warunki spełnione. Od kiedy kantor wdrożył możliwość zapłaty za transakcję z odroczonym terminem stał się jeszcze bardziej atrakcyjny w moim odczuciu. Sądzę zresztą że nie tylko w moim, bo to praktyczna opcja dla każdego, zwłaszcza przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...