Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedem lat koszmaru ze stalkerami. „Ja chcę tylko wrócić do swojego domu”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2019 r. o 10:54 Powrót do artykułu
FARMĘ TROLI to minister wiedział jak powołać, ale wyrok wyegzekwować to już nie potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kim są Ci co tak zażarcie bronią Ich przed uniknięciem jakiejkolwiek kary za znęcanie się nad Panią Bożeną. Może to POniektórzy rozkładają nad Nimi parasol nietykalności jak nad Tymi z Amber Gold co od 10 lat nie uslyszeli wyroku. Minister nic nie POmoże bo jest nie nasi. A UE broni Ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takich oszczerstwa wyzwiska pobicia bogacze ktore zastraszaja z kolezkami policjantami i znajomosciami w miejscowym wymiarze sprawiedliwosci gdzie ci z osoby poszkodowanej zrobili z człowieka bandyte i złodzieja .Zastraszajac ludzi przejmuja za bezcen kolejne nieruchomosci w powiecie biłgorajskim.Polski sad chroni bandytów a prokurator zn8koma szkodliwość czynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kim są Ci co tak zażarcie bronią Ich przed uniknięciem jakiejkolwiek kary za znęcanie się nad Panią Bożeną. Może to POniektórzy rozkładają nad Nimi parasol nietykalności jak nad Tymi z Amber Gold co od 10 lat nie uslyszeli wyroku. Minister nic nie POmoże bo jest nie nasi.  A UE broni Ich.
 To już jakaś obsesja, co do tego ma sprawa Amber Gold czy Unia Europejska? Za dużo propagandowej telewizji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko za oko ząb za ząb. Skoro oni mogą to Pani Bożena też! Mam 195cm wzrostu, 120kg wagi, regularnie ćwiczę. Chętnie poznam rodzinę K i wytłumaczę im na czym polega dobrosąsiedztwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FARMĘ TROLI  to minister wiedział jak powołać, ale wyrok wyegzekwować to już nie potrafi.
 Brejza nie jest żadnym ministrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brejza nie jest, za to Piebiak był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste. Trzeba złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez sąd i prokuraturę polegającego na niedopełnieniu obowiązków służbowych. Jeżeli przestępca ( pozostający warunkowo na wolności) kontynuuje a wręcz dopuszcza się następnego przestępstwa podobnego to brak reakcji sądu i prokuratury może być takim niedopelnieniem. Niech się wypowie minister ZIOBRO co z takim sędzią zrobić. W każdym razie sędzia szybko sprawę załatwi ZE STRACHU PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ktoś nie wiedział o kogo chodzi, to o Małgorzatę Kościuszko - dermatolog przyjmującą w "starym" szpitalu w Tarnowie oraz o jej córkę i syna. Taka patologiczne rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kraju bezprawia takim sąsiadom z wiatrówki w oczy strzelać. w tydzień cała hołota na zawsze oślepiona. ale niestety to jest w Polsce zabronione więc nie polecam i nigdy bym tak nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny sposób na takich nieludzko patologicznych typków, jak pseudo sąsiedzi pani Bożeny, to zmobilizowanie się miejscowej społeczności. Wyśledzenie siłą z domu delikwentów, spuszczenie łomotu, zapakowanie wszystkich na furmankę z bydlęcym obornikiem. I wywiezienie ich poza granice miejscowości, a jak powrócą - czynność powtarzać, aż do skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile już zapłacili za bezpodstawne wezwanie patrolu policyjnego? Wg. moich rachunków najbidniej 50.000zł (100×500). Czy policja też uczestniczy w stalkingu? Minister sprawiedliwości powinien upomnieć się o tę kwotę od komendanta. Może wówczas będzie wiedział jak powinna zakończyć się sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpalcie kukłę żyda to od ręki 2 lata więzienia a za znęcanie się nad polakiem ,polką tak zwany sąd olewa ciepłym moczem ,Polacy w Polsce tylko Polacy Konfederacja Kukiz i Polak na prezydenta a nie żydoUBecki PiS ,PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz, ten od PSL-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo prawa? A nawet, nie bójmy się tego powiedzieć - prawa i sprawiedliwości?!!! Niewiarygodny wstyd i niewiarygodne bezprawie. W miastach mafiozi "czyszczą" kamienice, a tu sąsiedzi "czyszczą" sąsiadkę. Niestety nieopatrznie obejrzałem reportaż. "Bezrobotni" kupują dom, potem robią sobie zabawę z nękania starszej kobiety w jej własnym domu, potem polski podatnik płaci za ich adwokatów, a jeszcze potem wyrok sądu o umieszczeniu "nękaczy" w areszcie jest uchylany!!! Ofiara nie może mieszkać w swoim własnym domu i porusza się w asyście policji, jak przestępca! Widziałem, jak się zachowuje, jak się wyraża agresorka w korytarzu, przed salą sądową. Żałuję, że to widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać gołym okiem że sąd wziął w obronę przestępców HAŃBA POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI MUSI BYĆ GŁĘBOKA PRZEBUDOWA SĄDÓW I KONIEC Z BEZKARNOŚCIĄ SĘDZIÓW I ICH PRZYWILEJAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto szkoda twojego zdrowia i nerwów. Było sprzedać dom i wyprowadzic się a tak będziesz się sądzić do osr.. śmierci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja w tym państwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...