MOCNA ZUPKA!! Lubelszczyzna w zupie i Suliszowi język drapie, a autor po spożyciu, niech wskaże ją na mapie. Potrawy energię dostarczają i o iloraz IQ dbają ale niektórym jak widać mądrości nie rozwijają. Panie Sulisz Wielka Lubelszczyzna nie istnieje, a PAN po spożyciu swoich zupek nie mądrzeje. Jeżeli człowiek wiedzę, mądrość i o honor dba, to czemu uznanie historii Polski tak długo trwa? Panowie dziennikarze nie wciskajcie ciemnoty, a upór wobec prawdy potwierdza stan głupoty!   MINISTER ROLNICTWA                                   Warszawa,21 marca 2014r.        I ROZWOJU WSI         Marek Sawicki                                   Dziękuję za zwrócenie uwagi na nieprawidłowe użycie przeze mnie określenia Lubelszczyzna.Co do meritum sprawy ma Pan niewątpliwie rację.Wypada mi jedynie wyrazić ubolewanie,że ze względu na wagę poruszonego w audycji radiowej problemu nie przełożyłem należytej staranności do strony językowej i użyłem formy potocznej, która jest niepoprawna.                                                       Z poważaniem                                                         M. Sawicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz