Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skazali go na podwójne dożywocie za gwałt. Kilka dni temu wyszedł na wolność

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2019 r. o 11:00 Powrót do artykułu
"Obudziła się, ale była sparaliżowana od klatki piersiowej w dół" - "zauważyliśmy, że z łóżka zwisa noga Jane. Delikatnie ją uniosłem, żeby ją ułożyć. Nagle Jane kopnęła mnie prosto w twarz." - Ja nie jestem lekarzem, ale niezbyt wyobrażam sobie taką możliwość, aby człowiek sparaliżowany od klatki piersiowej w dół mógł kogokolwiek samodzielnie dotknąć nogą, a co mówić kopnąć. Jeśli śledztwo było tak prowadzone, jak brzmi wypowiedź tutaj, to faktycznie można mieć wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien do końca życia pierdzieć w pasiak. tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po przeczytaniu tego materiału mam jakieś takie dziwne wrażenie że winnym jest tu brat ofiary a polak jako obcokrajowiec został wybrany na kozła ofiarnego. "Czy Jane rozpoznała Tomczaka, jako sprawcę? – Nie. Pytaliśmy się jej o to, licząc, że coś sobie przypomni. Ale nigdy nam tego nie powiedziała – przyznaje Jim." według statystyk w 90% gwałtów zamieszany jest ktoś z najbliższego otoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet jest winny. Pokazywali reportaż i tam materiał z kamer które złapały go jak uciekał z miejsca zdarzenia. On był bardzo charakterystyczny. Miał specyficzną pokraczną sylwetkę i chodził w bardzo charakterystyczny sposób. Bez cienia wątpliwości to był on. Zamiast słuchać jego kłamstw obejrzyjcie sobie materiały o nim. Pomijam fakt że widać po oczach, że winny. Instynktu chyba nie macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki kurde zadowolony z siebie, że mu się upiekło. Widać, że dumny z tego co zrobił i że przechytrzył system. Ale jeśli gnoju to czytasz to wiedz, że są ludzie którzy wiedzą że jesteś winny. Nie ciesz się tak. Może się nasze drogi przetną kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...