Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć Rysia z Klanu (wideo). Kolejny serialowy bohater nie żyje

Utworzony przez włącz myślenie!, 22 lutego 2012 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!! Przestańcie robić z ludzi kretynów! W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam wojsko?!?! Przecież przez to możemy zostać wplątani w nadchodzącą wojnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czy to nie istna wariacja już? Takie to istotne dla mnie,że aż w necie trzeba zaśmiecać durnotami.Nie wiem czy żyję w realu czy to już MATRIX ROBI SWOJE. OGŁUPIA JAK NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja pacze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżinston napisał:
Co ja pacze...
I co widzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmik nie pokazuje całej prawdy, mianowicie że przed otrzymaniem śmiertelnego ciosu Rysio zabił gołymi rękami dziesięciu napastników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez kolejne 100 odcinków Maciek bedzie szukał sprawców i pomści śmierć ojca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala prawda jest calkiem inna. Rysiu z Hanka wyjechali razem. Poznali sie w zeszlym roku we wsi kolo Koziebrodow,tam zaczeli romansowac i tam narodzil sie pomysl o zostawieniu rodzin i wspolnej ucieczce. Wszystkiego sie dowiemy w nowym serialu. Narazie jest scenariusz na 238 odcinkow. Zdjecia ruszaja w czerwcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie mają nagranie z całego zajścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włącz myślenie! napisał:
Ta wiadomość w dziale "Polska i świat" ????!!! Przestańcie robić z ludzi kretynów! W dziale "Polska i świat" raczej wypada pisać o ISTOTNYCH, ważnych wydarzeniach w skali Polski i świata. Napiszcie np. o planowanych w marcu polsko-izraelskich manewrach lotniczych - że nasze F-16 mają lecieć do Izraela. Po co w przededniu agresji na Iran wysyłać tam wojsko?!?! Przecież przez to możemy zostać wplątani w nadchodzącą wojnę!
TO WSZYSTKO DLA ZAĆIEMNIENIA SPRAWY,MUSZĄ PAŁY JAKIŚ ZASTĘPCZY TEMAT WRZUCIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...