Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystkim tylko daj daj i daj. Niech nie pasożyt i nierób za robotę weźmie i sam zapracuje na te pieniążki. Gonić takich nierobów batem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim tylko daj daj i daj. Niech nie pasożyt i nierób za robotę weźmie i sam zapracuje na te pieniążki. Gonić takich nierobów batem.
Zgadzam się w 100 % . Gościo podróżował po europie i głupich 5 tys . zł nie ma. Leniowi nie chcę się pracować , lepiej jest  bimbać  ,chlać na umór , żyć na koszt innych i wyciągać łapy po kasę. Obraz typowego nieudacznika !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym mu dał ale kopa w dupę :lol:  Dać to można pieniążki na chore dzieci a nie temu niedorozwojowi , który chce sobie jakiś komiks wydać a do pracy się nie garnie. Od razu widać, ze to jakiś LELUM- POLELUM . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podacie jakiegoś linka do 1-2 stron z tego komiksu. Bo ja przejrzałem stronę na FB, poszukałem w sieci i stwierdziłem jedno- chłopak musi ćwiczyć. Nie mogę poza tym znaleźć choćby jednego rysunku tego człowieka. Warto pomagać- ale muszę wiedzieć komu, że jest w tym minimalny potencjał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...