Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyżby minister Czarnek zrozumiał że broniąc nauczycieli w tej kwestii szansę odkupić inne swoje dziwne pomysły względem nich? Może wreszcie pojął że to może być jego ostatnia deska ratunku na odbudowanie przychylności elektoratu? Oby tak było i tego pozostaje mu życzyć. A może nie być łatwo. Prezes może tupnąć nóżką i sprawy się skomplikują a wtedy trzeba będzie dokonać być może trudnego wyboru... Ciekawe. Mimo wszystko kibicuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL - Kosiniak Kamysz wstrzymal sie od głosu podczas glosowania ws obowiązku szczepien posłów. Tak, ten sam, ktory chce wyszczepic Polskow. Obowiązkowo! Tfu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazując śmiertelne przypadki...ciekawe w jaki sposób?Robiąc wycieczki do prosektorium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL - Kosiniak Kamysz wstrzymal sie od głosu podczas glosowania ws obowiązku szczepien posłów. Tak, ten sam, ktory chce wyszczepic Polskow. Obowiązkowo! Tfu!!!
 Nie on jeden. Ja się zastanawiam czy ta grupa posłów pisu z Kowalskim i inni faktycznie są anty czy jest to krecia robota pisu i operacja Kaczora by kanalizować wyborców... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL - KASINIAK KAMYK - KONOWAŁ jak twierdzi .... popiera obowiązkowe szczepienia Polaków, a nie popiera obowiązku szczepienia siebie i swoich kolegów!? JAKĄ TRZEBA BYĆ ŚCIERĄ SPRZEDAJNĄ, ŻEBY TAK POSTĘPOWAĆ WOBEC SUWERENA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... znacie takiego szmaciarza jak piecha? Jest osłem na utrzymaniu suwerena. Wielokrotnie wypowiadał się publicznie, że jest za obowiązkiem "szczepień". Wczoraj dziad głosował przeciw obowiązkowi szczepień dla osłów i kombinatorów. BRAUN miał rację... nie będzie oseł wisiał na liście w następnej kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gibraltar: w 100% zaszczepione, 81% po boosterze. 10. najwyższy wskaźnik przypadków na świecie.... tak tak wiem... szczepienia działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dane z dziś dla "wyszczepionych" krajów: 400 zgonów w Wielkiej Brytanii, 313 we Włoszech, 246 we Francji... tak tak wiem... szczepienia działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dane z dziś dla "wyszczepionych" krajów: 400 zgonów w Wielkiej Brytanii, 313 we Włoszech, 246 we Francji... tak tak wiem... szczepienia działają.
 W porównaniu do liczby zachorowań, w Wielkiej Brytanii stopień śmiertelności w powinni do zachorowań wynosi niecałe 0,2% we Włoszech 0,13% we Francji... 0,09% w Polsce... Ponad 4% oczywiście że szczepionki nie działają. Oraj się dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gibraltar: w 100% zaszczepione, 81% po boosterze. 10. najwyższy wskaźnik przypadków na świecie.... tak tak wiem... szczepienia działają.
 Giblartar od kwietnia na covid w sumie zmarło 7 osób. Oczywiście że działają. Oraj się dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...