Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedali samochód już rok temu. Muszą płacić za nie swoje mandaty z Holandii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2018 r. o 11:58 Powrót do artykułu
"Błacha"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZERO odpowiedzialności urzędasów. NIKT nie wyleciał na bezrobocie. NIKT nie dostał grzywny. Mogą nawet zabić i zero kary, bo zabity to Polak. Nawet Brudziński powiedział, że dla niego najważniejsi są Ukraińcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest luka w prawie - dopóki ktoś nie zarejestruje kupionego samochodu w urzędzie wszystko idzie na poprzedniego właściciela. zgłoszeni sprzedaży nic tu nie daje. wszelkie dochodzenie roszczeń na drodze cywilnej. paranoja po prostu, a urzędasy maja wszystko jak zawsze w ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto nieduczony debilu jeden z drugim łata takie "luki w prawie" urzędnik z wydziału komunikacji stawiający stempelki czy posłowie w sejmie dobrej zmiany, których wybraliście ? Ustawę o sądach zmieniają w jedno popołudnie a tego nie mogą załatwić przez 3 lata ? Chyba tylko po to, aby takie tumany jak wy mogły sobie powymyślać na ludzi w administracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty tępy śmieciu urzędniczy, zamiast obijać sie jak przystało na pasożyta i menela mentalnego napisz do swojego ministra, że jest problem - ale nie, nie napiszesz bo przecież nie miał być czasu na picie kawy oraz przeglądanie neta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym wiedzieć ile polskie władze ukarały obywateli innych państw, za wykroczenia popełnione w Polsce. Obawiam się, że żadnego, a to dlatego, że kraje takie jak Niemcy, Holandia itp. nie udzielą Polsce informacji na temat właściciela konkretnego auta jeśli jest tu mowa o wykroczeniu. Takie mamy umowy międzynarodowe. I gdzie tu sprawiedliwość???;!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego sprzedali samochod z tablicami rejestrcyjnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba wcześniej wyrejestrować auto i zwrócić tablice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego sprzedali  samochod  z tablicami  rejestrcyjnymi
 zawsze sie sprzedaje z tablicami, bo przerejestrowując samochód, musisz stare tablice oddać w urzedzie. nigdy chyba nie kupowałeś samochodu :) Poza tym pomyśl jakbyś odjechał bez tablic? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać i nie płacić gówno zrobią. Ja tam mandatów z za Odry nie place tylko wyrzucam do kosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waffel / dzisiaj o 03:10 "Olać i nie płacić gówno zrobią. Ja tam mandatów z za Odry nie place tylko wyrzucam do kosza" Bo jesteś wafel (przez dwa "f")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taki sam problem może ktoś poradzić gdzie się z tym udać żeby wyjaśnić dzięki Krzysiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jak to anulowac auto sprzedane nigdy nie bylem w holandii ?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze bym zrozumiał że między Polską a Holandią jest bariera językowa i nie zawsze muszą się dogadać. W moim przypadku sądzia polskiego sądu po okazaniu umowy-sprzedaży z nabiną pieczęcią urzędową o zbyciu pojazdu ożekł iż jest to dywagacja i że mam zapłacić mandat i to w trybie zażalenia od którego nie ma już odwołania. Auto zbyłem 2016r a mandat jest ze lutego 2018r. Polskie sądy sa "teoretyczne" (kpina), wyciągam wnioski z kilku spraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...