Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strategia Lublin 2030 – co z tego będą mieli mieszkańcy?

Utworzony przez zLublina, 26 stycznia 2022 r. o 16:52 Powrót do artykułu
Dlaczego wzmiankowana Strategi nie uwzględnia budowy LINII TRAMWAJOWEJ? Puki nas nie wyrzucili z EU, ta chętnie by na ten ekologiczny zbiorkom sypnęła kasą. Taki zapyziały Olsztyn się zakręcił wokół tematu i ma najnowocześniejsze tramwaje w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygotowanie strategii kosztowało 3,6 miliona złotych. O opinie na temat kierunków i zakresu zmian zapytano niemal 13 tysięcy mieszkańców Lublina. W ramach konsultacji społecznych 202 uwagi wobec projektu dokumentu Strategii Lublin 2030 zgłosiło łącznie 59 osób fizycznych oraz organizacji. Nie uwzględniono 122 uwag. Jak zwykle pośrednicy w sprawowaniu władzy przez społeczeństwo uwzględnili te uwagi, które im pasowały. We wnioskach pokontrolnych NIK ws. zachowania i zwiększania terenów zielonych w miastach — poprzednia strategia przywoływana była jako nierealizowana tylko... 15 razy. Na zdrowie przygotowującym, uchwalającym i sprawdzającym realizację kolejnej strategii rozwoju naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BudŻet vel BusinessOwner - kafta i lewatywa natychmiast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi(konta "kronikidewelorozwoju" oraz "stop_propagandzie" to rzecz jasna również Monisia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strategia Lublin 2030 – co z tego będą mieli DEWELOPERZY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...